Günüm Bitti

• Konbuyu başlatan Ebru@
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru@ tarafından oluşturulan Günüm Bitti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 356 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günüm Bitti
Konbuyu başlatan Ebru@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
E

Ebru@

Guest
İyi akşamlar arkadaşlar öncelikle hepinizi çok seviyorum benim günüm bitti tam 40 hafta oldu bu hafta sancilarim başladı gece sürekli sancı oldu bugünde bebek iyice aşağı indi çok belli oluyor toplandı aşağı ve bugün gündüz pek hareket etmedi yeni yeni çok yavaş hareket etmeye başladı size sorum doğum mu yaklaştı ve bebeğin hareketlerinin yavaşlaması bir sıkıntı yaratır mı ve bir soru daha nişan gelir mi doğum başlarken kızımda gelmişti buda öyle olurmu kusurs bakmayın çok soru sordum hakkınızı helal edin çok tedirginim bu ara yaklaştı doğum hissediyorum ☹️😒

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar öncelikle hepinizi çok seviyorum benim günüm bitti tam 40 hafta oldu bu hafta sancilarim başladı gece sürekli sancı oldu bugünde bebek iyice aşağı indi çok belli oluyor toplandı aşağı ve bugün gündüz pek hareket etmedi yeni yeni çok yavaş hareket etmeye başladı size sorum doğum mu yaklaştı ve bebeğin hareketlerinin yavaşlaması bir sıkıntı yaratır mı ve bir soru daha nişan gelir mi doğum başlarken kızımda gelmişti buda öyle olurmu kusurs bakmayın çok soru sordum hakkınızı helal edin çok tedirginim bu ara yaklaştı doğum hissediyorum ☹️😒
Canım günü dolmuş zaten her an olabilir doğum belli olmuyor ki ne zaman gelecekleri keyfilerine kalmış miniklerin bizde 39 içindeyiz 3 4 günümüz var 40 olmasına daha gelen giden yok. Benimkide bugün gündüzden pek hareketli değildi şimdi kudurdu sanki ne yapıyor içeride bu denli anlamadım gitti 😂 canımı yakıyor hareketleri öyle bi oynuyor. Eğer çok hareketsiz kaldıysa ihmal etme dra görün günde en az 10 kez hareket etmesi lazım son haftalar çok önemli dikkat et. Doğum öncesi illa su nişan gelecek diye birşey yok canım belki önce suyun gelir sancın olmaz, belki sancın başlar suyun gelmez doğum zamanı drlar patlatır ona çok takılma yani her doğum bir olmuyor aynı şeyler olması lazım diye düşünme. Benim önceki iki doğumda da nişan hiç gelmedi 37 içinde suyum geldi doğum öyle başladı ikisinde de. Bunda 40a gireceğiz hala tık yok ne ağrı, sancı, nişan, su hiçbir şey yok.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
En merak ettim sorular ben bı kose de bekliyim

Tüm sayfalar yüklendi.