Sorum var Gürtaj olundum kizlar ,😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Gürtaj olundum kizlar ,😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 552 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gürtaj olundum kizlar ,😔
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Düşük bebeyimi gürtaj yapdirdim qizlar cok canim acidi cok üzüldüm artik ayrilmak zorundayim ekranda bebeyimin gelişimini gördükcə cok üzülüyorum😭inşallah birde bebeyim olursa yine geri dönücem 😔🤲
Çok çok geçmiş olsun canım Rabbim sabır versin dayanma gücü versin ☹️☹️çok üzüldüm ☹️☹️

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Düşük bebeyimi gürtaj yapdirdim qizlar cok canim acidi cok üzüldüm artik ayrilmak zorundayim ekranda bebeyimin gelişimini gördükcə cok üzülüyorum😭inşallah birde bebeyim olursa yine geri dönücem 😔🤲
Canım ya çok üzüldüm biliyorum ne kadar zordur çünkü bende 2 defa kürtaj oldum bu uygulamadan çıkmıştım sonra Rabbim yine kısmet etti 1 yıl aradan sonra geri döndüm
Sana da çok geçmiş olsun rabbim yerini en kısa zamanda tekrar doldursun tekrar hayırlı haberlerle geri dönersin buraya sağlıcakla kal kendine dikkat et kürtaj yerin enfeksiyon iltihap falan tutmasın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Başın sağolsun canım. Rabbim cennette buluştursun sizi inşallah 🙏 rabbin tekrar nasip etsin🙏 tekrardan hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum tekrardan hayırlı haberlerle gel inşallah ❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Başın sağolsun Rabbim sabır versin inşallah. Allah tez zamanda hayırlı bir şekilde evlat sevinci yaşatsın sanada 🙏🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah hayırlı sağlıklı bir gebelikle yeniden gelirsin kuzum Rabbimden ümit kesilmez hayırlısı böyleymiş demek ki rabbim kucağını en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik ile doldursun 🤲🏻 Allah'a emanet ol

Tüm sayfalar yüklendi.