Güzel anneler 🌸👋🏻 35+5 haftalık olduk Randevu alamıyorum direk hastaneye (devlet) gitsem ilgilenirler mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan Güzel anneler 🌸👋🏻 35+5 haftalık olduk Randevu alamıyorum direk hastaneye (devlet) gitsem ilgilenirler mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Güzel anneler 🌸👋🏻 35+5 haftalık olduk Randevu alamıyorum direk hastaneye (devlet) gitsem ilgilenirler mi ?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 🌸 Arafta kaldım da 🤔 34 haftalıkken doktor 2 hafta sonraya randevu al dedi ama sürekli kontrol etmeme rağmen randevu bulamıyorum. Zaten 2 hafta olucak direk gitsem muayene olabilir miyim acaba?
O haftalardan sonra randevu gerekmez doktorun katından kayıt yaptırıp baktırabilirsin bir git öğren birdaha randevu ile uğraşma

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 🌸 Arafta kaldım da 🤔 34 haftalıkken doktor 2 hafta sonraya randevu al dedi ama sürekli kontrol etmeme rağmen randevu bulamıyorum. Zaten 2 hafta olucak direk gitsem muayene olabilir miyim acaba?
Nst lerin başladı mı? Ben 38+3 um ileri gebelik sayıldığı için randevu da olmasa sabah 8 buçukta gidip barkod alabiliyorum ama asistanlar bakti hiçte memnun kalmadım. Sancı yokmuş bir tek onu nst de öğrendim. Gıcık oldum

Tüm sayfalar yüklendi.