Güzel anneler size bir sorum olacak 😘😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Güzel anneler size bir sorum olacak 😘😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel anneler size bir sorum olacak 😘😇
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
23 haftama qirdim ama hiç miqde yanmam yok normalde miqde yanması 20'li haftalarda başlıyormuş acaba benim bebeqin kel mı olacak çok merak ettiğim için soruyorum 😂🤭🥰

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
23 haftama qirdim ama hiç miqde yanmam yok normalde miqde yanması 20'li haftalarda başlıyormuş acaba benim bebeqin kel mı olacak çok merak ettiğim için soruyorum 😂🤭🥰
Onla bı alakası yok be canm bende ilk gebeligimde hiç yasamadim ve simsiyah uzun saçlı olarak doğru 31 haftalıkken kızım mallesef olu doğum yapmisdim ama öyle bı saçı vardiki anlatamam bence hiç bı alakası yok canm

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Mide yanmasinin sacla alakası yok hic canim ilk gebeliğim de hic mide yanmam olmadi oğlum saçlı dogdu kizdada 25 haftada basladi mide yanmam mideye yapılan baskiyla alakali sacla olsa oglan kel dogardi benimde

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
30. Haftada başladı doğuma kadar devam etti benim ve aşırı saçı vardı tarıyorum ensesine dökülüyor ama dökülüyor o saçları da

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂 Benimde çok nadir oluyor kuzum bebek haraket ettikçe azalıyor bazen bazen de tam tersi artıyor sanırım baskıdan kaynaklı

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Mide yanmasının saçla alakası yok. Bebeğin mideye yaptığı baskıyla alakalı.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin saçı ile alakası yok canım onun benim ikinci kızım saçları o kadar uzun doğdu ki yüzü görünmüyor du ama midem hiç yanması yaşamadım ama bunda çok kötüyüm bebek zaten zarın içinde sadece mideye baskı yaptığı için mide asidinden yanma olur ☺

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bence mide yanmasıda bulantı gibi bişey herkeste olmuyordur yediklerinle alakalıdır diye düşünüyorum yada rahatsızlığın varsa bemde 23.haftadayım çok şükür ilk günden beri bi şikayetim olmadı🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar