Haber🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Haber🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,457 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Haber🙄🙄
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Zoraki olarak dinlerini yaşatmaya çalışıyor halka bizim buraya çok geliyorlar yaz aylarında affedersin açık saçık süslüler bir kilo makyaj yapıyorlar yüzlerine
Ayy evet bir tane Yemekteyiz programına katılmıştı 10 kilo makyaj vardı abartmıyorum hatta eşim demişti kendi ülkesine böyle içeri almazlar bunu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bize de yavaştan geliyorlar sanki, Allah bizim de sonumuzu hayır etsin
Aynen öyle

Ben izlemiyorum ya haber sinirlerim zipliyor tahammülüm hic yok gercekten
Aynen izleme vallaa başım ağrıdi inanki hemen kapattımm

rank
Benim eşim de hemen gidip alir da evde sağı solu belli olmayan sinirli bir karısı var 😁 ne yapsin mecburiyetten sesini cikaramiyor 😁 aksamlari cocuktan firsat da kalmiyor ki tv ye 😍
Kocası birde hakimmis ya çocuklarida vardı 2 tane olan onlara oldu Allah'ım kimseye yaşatmasın ya

Kocası birde hakimmis ya çocuklarida vardı 2 tane olan onlara oldu Allah'ım kimseye yaşatmasın ya
iyi ki fırsat kalmıyor yaa

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

iyi ki fırsat kalmıyor yaa
Owww hala haberin etkisindesin 🤔 bu kadar takilmamaya çalış. Biz ne zamanki batinin oyunlarina gelip dinimizden uzaklastik ulkemiz çığırından çıktı. Bir öğretmen mini etekle sinifa girip ders anlatir oldu, yetisen nesilden korkuyorum. Artik ulkemizde sadece herhangi bir inanisa sahip olanlar yok, hicbirseye inanmayanlar da var. Bunlar oldugu surece izledigin haberlerden daha beterlerini de duyacagiz. Cunku ahlak diye birsey kalmadi, saygi kalmadi, sevgi kalmadi. Dostluk iliskilerinin yerini cikar iliskileri aldi.
Yeni tasindigim evde bir kişi tanismak icin gelmedi, dusun iste hicbir komsumu tanimiyorum. Kimin birseye ihtiyaci var bilmiyorum. Hani komsu komsunun külüne muhtaçtı.
Tv ye haberleri izlemeye gerek yok bence dunyanin gidisatini anlamak icin. Birazcik etrafi gozlemlesek ne kadar kotu bir durumda oldugumuzu anlariz
Kardesim Ramazan ayindayiz, 2008 yilinda yasadigim yerde Ramazan ayinda iftar saatine kadar hicbir yer acik olmazdı, şimdi kapali dukkan yok. Daha ne diyeyim ki. Dizilerin hepsi bizim dinimize uymayan ahlaktalar(birkac tanesi haric). Ama cocugumuzu iyi yetistirecegiz nidalari altinda gidip o dizileri cocuklarimizla izliyoruz. Mumkun olsa evime ölene kadar tv sokmam, ama eşimin tv istegine ne kadar karsi gelirim bilemiyorum.

rank
Owww hala haberin etkisindesin 🤔 bu kadar takilmamaya çalış. Biz ne zamanki batinin oyunlarina gelip dinimizden uzaklastik ulkemiz çığırından çıktı. Bir öğretmen mini etekle sinifa girip ders anlatir oldu, yetisen nesilden korkuyorum. Artik ulkemizde sadece herhangi bir inanisa sahip olanlar yok, hicbirseye inanmayanlar da var. Bunlar oldugu surece izledigin haberlerden daha beterlerini de duyacagiz. Cunku ahlak diye birsey kalmadi, saygi kalmadi, sevgi kalmadi. Dostluk iliskilerinin yerini cikar iliskileri aldi.
Yeni tasindigim evde bir kişi tanismak icin gelmedi, dusun iste hicbir komsumu tanimiyorum. Kimin birseye ihtiyaci var bilmiyorum. Hani komsu komsunun külüne muhtaçtı.
Tv ye haberleri izlemeye gerek yok bence dunyanin gidisatini anlamak icin. Birazcik etrafi gozlemlesek ne kadar kotu bir durumda oldugumuzu anlariz
Kardesim Ramazan ayindayiz, 2008 yilinda yasadigim yerde Ramazan ayinda iftar saatine kadar hicbir yer acik olmazdı, şimdi kapali dukkan yok. Daha ne diyeyim ki. Dizilerin hepsi bizim dinimize uymayan ahlaktalar(birkac tanesi haric). Ama cocugumuzu iyi yetistirecegiz nidalari altinda gidip o dizileri cocuklarimizla izliyoruz. Mumkun olsa evime ölene kadar tv sokmam, ama eşimin tv istegine ne kadar karsi gelirim bilemiyorum.
Aslında hamile olduğum için 2 kat daha fazla takıyorum kafama izledikten sonra baya etkisinde kaldım söylediklerin de kesinlikle çok ama çok haklısın gerçekten boşuna demiyorlar eskiler güzeldi bazen düşünüyorum da biz yaslanıp çocuklarimiz büyüdüğünde bu devri özleyecez eminim bu günler bize iyi gelecek ileri gittikçe hep eskileri özleyecez maalesef bu gerçek ki herşey meydanda dünya gitgide kötüye gidiyor

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Yaa su haberleri izleyemiyorum artık sinirleniyorum çıldırıyorum resmen İran'da anne kız başörtüsü takmamis diye bir adam onları takıp edip kafalarına yoğurt dökmüş bu ne cehalet bu ne rezalet ya normalde izlemem asla bugün eşim açtı çıktı evden şimdi öyle açık kaldı izledikçe başım ağrıyor 🤦🏼‍♀️🙄
Valla izlenecek hali yok insanı strese sokuyo

Tüm sayfalar yüklendi.