Haber🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Haber🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Haber🙄🙄
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yaa su haberleri izleyemiyorum artık sinirleniyorum çıldırıyorum resmen İran'da anne kız başörtüsü takmamis diye bir adam onları takıp edip kafalarına yoğurt dökmüş bu ne cehalet bu ne rezalet ya normalde izlemem asla bugün eşim açtı çıktı evden şimdi öyle açık kaldı izledikçe başım ağrıyor 🤦🏼‍♀️🙄
🥲🥲

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten eskiden sahuru dedemgilde yapardık sonra dini filmler çıkardı beraber izlerdik o kadar güzeldi ki . Bende haber izleyince kötü oluyorum dün bende bi haber izledim gerizekalinin biri çöp poşetine bebek cesetini koyup direğe asmış temizlikçiler bulmuş kucağımda bebeğim vardı yüreğim nasıl sızladı varya . Bebek için yıllarca tedavi gören insanlar var evlat kokusuna hasret insanlar var nasıl bir cehalet bu aklım almıyor . Rabbim sonumuzu hayr eylesin inşallah böyle insanlar yüzünden bu hale geldik.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar