Hadi sohbete gelin minnoşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Hadi sohbete gelin minnoşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,200 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hadi sohbete gelin minnoşlar🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kendi odası var kzuum büyük beşiği var ilk zamanlar çok zor oldu uyku saati ve tek başına uyutmaya kzuum her zaman uyku saatine denk getirdim mama yemesini yerken uykuya geçiyordu beşiği öncelikle yavaş yavaş hız ayarını düşürdüm yavaş salladım belirli saatler kurdum kendimce o saatleri hiç kaçırmadım her seferinde o şekilde yaptm birde çok aşırı ağladı ama dayandım biraz zor oldu ama dayandım sonra kendi ağlaya ağlaya uykuya daldı cnm şimdi bibironu kendi eline veriyorum içerken uyuyor hiç sallamiyorum kuzum akşam 9 10 uyku saati ( yani kısaca biraz ağlamasına dayanican kuzum o inat yapicak sen ondan inat yapıcan inan dayn 1 haftaya alışıyor )
Ay canım ya sağolasin 🥰❤️ bende bir kaç defa denedim kendi odası var beşiği bu zamana kadar bir kere bile yatmadı. Ağlamasına dayanamıyorum işte birde göğüste uyumaya alıştı uyku arkadaşı benim yani. Ama istikrarlı olmam lazım biliyorum dışarda beni çok zorluyor bu durum 😐

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım ya sağolasin 🥰❤️ bende bir kaç defa denedim kendi odası var beşiği bu zamana kadar bir kere bile yatmadı. Ağlamasına dayanamıyorum işte birde göğüste uyumaya alıştı uyku arkadaşı benim yani. Ama istikrarlı olmam lazım biliyorum dışarda beni çok zorluyor bu durum 😐
İlk zamanlar bende öyleydim kuzum ağladı diye hemen aldım ama baktım olmuyor dayandım kuzum mecbur dayancan kuzum yoksa alismiyor kuzum zorluk cekersin beşiği sallamaktan kollarım ayaklarım kopmuştu şimdi veridm.eline biboron kendi içerken uyuyor hiç sallamiyorum kuzum 🥰 maslalah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk zamanlar bende öyleydim kuzum ağladı diye hemen aldım ama baktım olmuyor dayandım kuzum mecbur dayancan kuzum yoksa alismiyor kuzum zorluk cekersin beşiği sallamaktan kollarım ayaklarım kopmuştu şimdi veridm.eline biboron kendi içerken uyuyor hiç sallamiyorum kuzum 🥰 maslalah
Maşallah 🧿 kuzuya 🥰 Ayşe cim bu konuda bana cesaret verdin çok teşekkür ederim bende eve döndüğümüzde başlıcam alıştırmaya 🥰❤️❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Okudum kuzuya şifa olsun 🙏🥰
Allah razı olsun balim Teşekkür ederim❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy maşallah maşallah 🧿 inşallah bizde düzene gireriz tez zamanda🙏🤲 ne bacak kaldı ne bel kötürüm gibi oldum😁

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyyy maşallah maşallah 🧿 inşallah bizde düzene gireriz tez zamanda🙏🤲 ne bacak kaldı ne bel kötürüm gibi oldum😁
Ne güzel aselimin ismine benziyor 😀 bende prenses hanıma şimdi keçi yoğurtu mayaliyorum senin daha çok yolun var kuzum rabbim sağlıkla o günlerde göstersin 🥰
Amin balimmm balimm❤

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Amin balimmm balimm❤
Sen birazdaha sabret kuzum başta sallamaya alışmış minik direk emerek beşikten hiç almasaydin zorda kalmadıkça belki alsimazsi ama biz koklamaktan indirmedik ki kucağimzdan 🥰😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay inşallah kuzum ya dayanıcam 😐🥰❤️
İnsalalh kuzum 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar