Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve345 tarafından oluşturulan Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,184 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftalik iliski tarihinden hesaplanmadigi icin
Konbuyu başlatan merve345
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Senin adına çok üzüldüm. Benimde son adet tarihimle hamile kaldığım zaman arasında 1 hafta fark var geç döllenme olduğu içinmiş eşim bunu hiç sorgulamadı zaten hamile olduğumu öğrenince çok şaşırdı. Eşinin ilk aklına gelen şüphemi oldu. Sen bunları düşünme kendini üzme sakın

merve345

Kayıtlı Üye
rank
Senin adına çok üzüldüm. Benimde son adet tarihimle hamile kaldığım zaman arasında 1 hafta fark var geç döllenme olduğu içinmiş eşim bunu hiç sorgulamadı zaten hamile olduğumu öğrenince çok şaşırdı. Eşinin ilk aklına gelen şüphemi oldu. Sen bunları düşünme kendini üzme sakın
Canim bana dedigi biz seninle 3 ve 4 ekimde iliskiye girdik doktorun dedigiyle bizim iliski tarihi tutmuyor dedi bende doktor adetin ilk gununden hesapliyor dedim tartisiyoz surekli 23 eylul benim son adetin ilk gunu yumurtlamam 7 ekime denk geliyor bizde 3 ve 4 ekimde iliski yasadik korunmasiz

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canim bana dedigi biz seninle 3 ve 4 ekimde iliskiye girdik doktorun dedigiyle bizim iliski tarihi tutmuyor dedi bende doktor adetin ilk gununden hesapliyor dedim tartisiyoz surekli 23 eylul benim son adetin ilk gunu yumurtlamam 7 ekime denk geliyor bizde 3 ve 4 ekimde iliski yasadik korunmasiz
Eşinin güven ile alakalı problemleri var yardım alması gerekiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar