Sorum var Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,183 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre bebeğimin kilosu azmış
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
O kadarda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum daha ne yiyeceğimi şaşırdım artık 1 haftada sadece 200 gram almış 🥺
Cnm bebeğinin kilosu haftasına göre gayet iyi stres yapma.daha doğuma var yani bebeklwr son haftalarda daha hızlı kilo alır.ama.kisa sürede kilo almasını istiyorsan Muz ,kaşar peyniri, badem,ceviz ,fındık, haşlanmış yumurta, patates ,ıspanak, süt, yoğurt,tahin,pekmez ve bol meyve tüket bak göreceksin bebeğin kısa zamanda baya kilo alacak ☺️

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğinin kilosu haftasına göre gayet iyi stres yapma.daha doğuma var yani bebeklwr son haftalarda daha hızlı kilo alır.ama.kisa sürede kilo almasını istiyorsan Muz ,kaşar peyniri, badem,ceviz ,fındık, haşlanmış yumurta, patates ,ıspanak, süt, yoğurt,tahin,pekmez ve bol meyve tüket bak göreceksin bebeğin kısa zamanda baya kilo alacak ☺️
Çok teşekkür ederim kuzum 😘🤎

V

Viktoria

Guest
Merhaba
Dün doktordaydım ve bana bebeğimin kilosu az olduğunu söyledi 35 haftalik 2kg 436 gr sizce kilosu normal mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün doktora gittim kontrole normalde 35 hafta ama bir hafta geriden geliyor gelişimi 2130 dedi biraz küçük kilo alması lazımmış bi de kafası aşağıda baş geliş görünüyor 37 ye kadar anca durur erken gelir diyo ama yinede 2500 u görürse sıkıntı olmaz diyo

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba
Dün doktordaydım ve bana bebeğimin kilosu az olduğunu söyledi 35 haftalik 2kg 436 gr sizce kilosu normal mi ?

Bugün doktora gittim kontrole normalde 35 hafta ama bir hafta geriden geliyor gelişimi 2130 dedi biraz küçük kilo alması lazımmış bi de kafası aşağıda baş geliş görünüyor 37 ye kadar anca durur erken gelir diyo ama yinede 2500 u görürse sıkıntı olmaz diyo
Kuzum bana da öyle dediler geri doppler çekildim sıkıntı yok dediler seninki 40 haftayi bekler dediler öbür gün 35+6 da doğuma gittim canım 2250 gram doğdu şükür de iyi benimde canımı sıktılar moralim bozuldu günlerce gidip geldim doktora Allah herkese sağ salim kucağına almayi nasip etsin üzülme

Canım alır kilosunu doğuma kadar sıkma canını esas vaktinde sağlıklı olması kilosunu sora alır
Kuzular buarada eski post bu

O kadarda sağlıklı beslenmeye çalışıyorum daha ne yiyeceğimi şaşırdım artık 1 haftada sadece 200 gram almış 🥺
Kacc haftalık cnm

34+5 günlügüz 2370 gram
Cnm bende 32 haftalık doktora gitim bebeğimin kilosu 2000gram doktora sordum nasıl iyi dedi kaynanam izin vermedi ilaç kullanmama hiç ilaç kulanmadim herşeyi yiyom

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba

Kuzum kiloyu dert etme gerçekten en önemlisi sağlık doğuma kadar muhakkak alicaktir sen beslenmene dikkat et Sağ saglim gelsim minnoş inşallah 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar