Haftasına göre bebeğin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Haftasına göre bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihine göre 21 haftalık oluyorum devlette 23 haftalık dediler bugün ama özele gittiğim kendi doktorum 21 haftalık diyo
21 haftlik o zmn canm bakma sen devletteki doktorlara. Başından salmak için ztn doğru düzgün bakmiyolar bile
Son adet tarihine göre 21 haftalık oluyorum devlette 23 haftalık dediler bugün ama özele gittiğim kendi doktorum 21 haftalık diyo

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 21 haftalık hamileyim bugün hastaneye gittim 23 haftalık dedi 500 gram dedi kendi bildiğim haftaya göremi hareket edicem yoksa doktorun dediği haftaya göremi
Canım adet tarihine göre hareket et bebeğin gelişimi ilerde olabiliyor, haftasına göre kilosu da fazla maşallah ondan öyle çıkmış olabilir 1 2 hafta ileride yada geride olmasını sorun olarak görmüyor drlar merak etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar