Haftasına göre bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluluk tarafından oluşturulan Haftasına göre bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre bebek kilosu
Konbuyu başlatan Mutluluk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluluk

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 30 haftalık bebek kaç kilo olmalı normalde biz 27 haftalıkken 1 kilogram ağırlığında demişti doktor iyi mi sizce kilosu haftasına göre

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Doktor az demedimi canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnmki 31 haftalıkken 1915 demişti
Az dedi cnm ben o hafta korona geçirdim o yüzden pek kilo almadı 2850 grmla doğum yaptım ayy yanlış yazmışım cnm 2700 grm demişti ama az demişti 2850 doğdu ama şimdi topladık çok şükür

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Az dedi cnm ben o hafta korona geçirdim o yüzden pek kilo almadı 2850 grmla doğum yaptım ayy yanlış yazmışım cnm 2700 grm demişti ama az demişti 2850 doğdu ama şimdi topladık çok şükür
Kaç haftalık doğum yaptin canım peki yine maslh kuzunun kilosu iyiymiş bnm ilk çocuğum 2200 doğdu insalh bu kızım biraz daha iyi doğar iyi beslenmeye çalışıyorum ama sağlıklı olsunda birazda kilo pek önemli değil aslinda

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık doğum yaptin canım peki yine maslh kuzunun kilosu iyiymiş bnm ilk çocuğum 2200 doğdu insalh bu kızım biraz daha iyi doğar iyi beslenmeye çalışıyorum ama sağlıklı olsunda birazda kilo pek önemli değil aslinda
38+5 haftalık doğdu cnm ama zayıf çocuk daha çabuk toparlıyo sağlıklı olsunlarda kilosunun Bi önemi yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar