Haftaya cuma🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Haftaya cuma🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Haftaya cuma🌸
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra Sayın

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlarım 🌸
Özel hastanede sezaryen ile Doğum yapacağım, haftaya cuma sabahı gideceğim. 🤦🏼‍♀️
Fazlası ile bele vurulan iğneden, sondadan başıma neler gelecek aşırı korku içerisindeyim. 🤦🏼‍♀️ Sezaryen ile doğum yapanlar yorumlarda buluşalım mı 💝
Canım benim öncelikle Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin miniği.Bende belden uyuşturmalı oldum.Bende çok korkuyordum ve de normal hayatta da iğneyi hiç sevmem bak düşün iğneyi hissetmedim bile . Sonrasında 5-10 dk içinde belden aşağın uyuşuyor zaten sana sormadan başlamıyolar kesinlikle emin ol.ondan sonrası hiçbir şey hissetmiyorsan sanki karnının üstünde minik karıncalar geziyor gibi tatlı dokunuşlar.Ben doğumdan çıktıktan 3 saat sonra korse yardımıyla yavaş yavaş yürümeye başladım.Bu arada ameliyattan sonra kesinlikle bol bol 3-4 litre su içmen sade kahve içmen gerekecek çünkü ya şiddetli bir bel yada baş ağrısıyla karşı karşıya kalabilirsin.Ben fazla su içemediğim için 5 gün şiddetli baş ağrısından kafamı kaldıramadım 4 serum ve bi kutu ağrı kesici ile anca kendime geldim tek kötü yanı bu o kadar.En güzel yanı ise onu karnından çıkardıklarında o boşluğu hisseder gibi oluyorsun sonra onu senin yanına getirip gösteriyorlar dünyanın en güzel duygusu gerçekten uzun sürmüyo zaten 5-10 dk sonra kucağında 🥰🥰bide ameliyat yerine çok dikkat et sürekli pansuman yapıp bi süre ailenin yanında dinlenirsen çabuk topar dikişlerin 🥰🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlarım 🌸
Özel hastanede sezaryen ile Doğum yapacağım, haftaya cuma sabahı gideceğim. 🤦🏼‍♀️
Fazlası ile bele vurulan iğneden, sondadan başıma neler gelecek aşırı korku içerisindeyim. 🤦🏼‍♀️ Sezaryen ile doğum yapanlar yorumlarda buluşalım mı 💝
İnaşAllah sağ salim kucağlana alırsın canım Rabbim yardımcın olsun İnşaAllah 🤲🙏

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide ayni geçti ama korkarım benimki enfeksiyon kaptı ikinci sezeryan çok kotu aynı yer kesildiği için geç iyileşiyor ve ağrı enfeksiyon oluyor anlamadım bir ay oldu yaram kavusmadi daha doktora gidecem
Hadi ya bnm 10 günüm şimdilik bi sıkıntı yok bnde enfeksiyon kapmasindan çok korkuyorum doktorum dikisin gayet iyi tuttuğunu söyledi terlememesine dikkat et dedi sadece estetik dikiş zaten inşallah sıkıntı çıkmaz kirkim çıkana kadar

Tüm sayfalar yüklendi.