Haksızmıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Haksızmıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,170 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haksızmıyım
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ahh ahh ben mi oyun mu bile dedim cevap vermedi
Duymamıştır bacım 😂 ben bilirim. O sırada oyuna odaklıdır duymamıştır. Eşim eskiden odaklanırdı duymazdı beni bende alırdım telefonu elime giderdim koridora yalandan hee salak kocam oyuna daldı şimdi konuşabiliriz aşkım diyodum hrmen kulapı dikip ne diyosun sen diye geliyodu. Bende yaa bak böyle şeyler yapsam haberin olmayacak diyodum 😂😂😂 öyle öyle işkence ede ede vazgeçirttim 😂 kabga gürültü ile hallolmuyo onu anladım yani puştluk yapacaksın 😂tatlı dil makara yapa yapa kurtuldum illetten

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim bol bol yürüyüş yapmam lazım eşim bu durumu biliyor. Bugün saat 6da hazırlandım ben gidiyorum dedim eşim bekle beni bende gelicem dedi bu saate kadar keyfini bekledim beyfendinin oyunundan kalkıp gelemedi bende üzerimi değiştirdim. Evliliğimizin başından beri şu lanet oyunlar yüzünden sayısız kez kavga ettik. İnanın hanımlar çoğu gece yanlız uyudum ben uyuduktan sonra geldi yanıma. O bir dönem işisiz kaldı 9 ay boyunca o bilgisayarın başından kalkmadı işten yorgun gelip evde yemek işiyle uğraşıyordum sabaha karşı uyuyup 2-3 gibi uyanır bilgisayar başına geçerdi işten gelip kaç kere kahvaltısını topladım. Hala bilgisayar başında bir bıraksa alıp karşıma konuşucam yeter artık ben eşiyim ilgiye sevgiye ihtiyacım varken yokmuşum gibi davranıyor. Beraber ne film izleyebiliyoruz ne dizi bıktım artık haftaiçi haftasonu hep onun başında. Tatile gittik orda bile oynamaya devam etti. Ya kendine çeki düzen verecek yada boşanıcam başka çözümü yok
Boşanmadan önce bi terapiste götürmeye çalışsan daha iyi olur canım desteğe ihtiyacı var başka türlü olmaz yada şöyle bi gün çık eve gelme o oyun oynarken bi gece annende yada kayınvalidende geçir yada yakın birinde yokluğunu ne zaman farkedecek farkederse de bak ben kaç saattir yokum sen şimdi beni arıyorsun diye nasıl bi yolda olduğunu göstermeye çalış başıma bişey gelse ruhun duymayacak de belki biraz düşünmesini sağlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç kere annemin evine gittim kayınvalidem çağırdı dön evine dedi döndüm hala aynı döndüğümde sana karşı zaafım var zannetme demişti ama sevmiyorum falan demiyor seviyor ama öyle dedi
Ay bide bu kendilerini yüksek görmeleri yok mu🤦 canım ne desem bilemedim ne yapsan kâr etmiyor desene

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Duymamıştır bacım 😂 ben bilirim. O sırada oyuna odaklıdır duymamıştır. Eşim eskiden odaklanırdı duymazdı beni bende alırdım telefonu elime giderdim koridora yalandan hee salak kocam oyuna daldı şimdi konuşabiliriz aşkım diyodum hrmen kulapı dikip ne diyosun sen diye geliyodu. Bende yaa bak böyle şeyler yapsam haberin olmayacak diyodum 😂😂😂 öyle öyle işkence ede ede vazgeçirttim 😂 kabga gürültü ile hallolmuyo onu anladım yani puştluk yapacaksın 😂tatlı dil makara yapa yapa kurtuldum illetten
😂 Öyle birşey yapsam öldürür beni ne diyorsun sen 😁 dinlemez bile oyundayken demedim yüzüne karşı dedim birşey demedi ama neyi seçtiği çok belli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bide bu kendilerini yüksek görmeleri yok mu🤦 canım ne desem bilemedim ne yapsan kâr etmiyor desene
Hiiiiiç oralı bile olmuyor erken doğum riskim var stres yapmamaya çalışıyorum kafama takmayayım diyorum olmuyor. Saat 10da şöyle bir tur atalım hava serin dedi bak hala PC başında oyunda 😑

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hiiiiiç oralı bile olmuyor erken doğum riskim var stres yapmamaya çalışıyorum kafama takmayayım diyorum olmuyor. Saat 10da şöyle bir tur atalım hava serin dedi bak hala PC başında oyunda 😑
Allah sabır versin bacım zor öyle bir adamla hayat geçirmek. Belki bebek doğduktan sonra değişir

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Boşanmadan önce bi terapiste götürmeye çalışsan daha iyi olur canım desteğe ihtiyacı var başka türlü olmaz yada şöyle bi gün çık eve gelme o oyun oynarken bi gece annende yada kayınvalidende geçir yada yakın birinde yokluğunu ne zaman farkedecek farkederse de bak ben kaç saattir yokum sen şimdi beni arıyorsun diye nasıl bi yolda olduğunu göstermeye çalış başıma bişey gelse ruhun duymayacak de belki biraz düşünmesini sağlar
Terapiye hayatta gitmez bağımlı değilim der gitmez yarın konuşucam hala PC başında çünkü. Bana diyordu oyun bağımlısı diye telefondaki bütün oyunları sildim o hala devam ediyor şurada kalmış doğuma 2 ay bebek oluncada böyle devam ederse diye düşünüyorum.

Allah sabır versin bacım zor öyle bir adamla hayat geçirmek. Belki bebek doğduktan sonra değişir
Dünya tersine döner kocam olacak adam değişmez 😑 stresli işi kafa dağıtsın dedim zevk alıyorsa engel olmiyim dedim ama abarttıkça abarttı 1 milyonuncu kez aynı şeyi söyleyeceğim inşallah bu sefer kendine çeki düzen verir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dünya tersine döner kocam olacak adam değişmez 😑 stresli işi kafa dağıtsın dedim zevk alıyorsa engel olmiyim dedim ama abarttıkça abarttı 1 milyonuncu kez aynı şeyi söyleyeceğim inşallah bu sefer kendine çeki düzen verir
İnşallah düzelir canım ya kaile alınmamakta koyuyor insana haklısın anlıyorum seni. Birde hamilesin insan illa ki bir nebze de olsa ilgi bekliyor

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimki de aynı ama seninki kadar değil şükür evde oldu mu pubg si biter tiktok başlar sürekli ya telde ya pcde otur beraber bişey izleyelim desen başında 5 dk izler oda anca sonra açar tiktoku telle uğraşır. Ev işinde vs yardım eder ama. Yani demek istediğim hepsi aynı kuzum 3 eksik 5 fazla ama aynılar. Bu konuda ki rahatsızlığını dile getir konuş güzelce hemen ayrılmayı düşünme
Benim eşimde aynı sürekli telefon papci o biter tıktık o biter film izler o biter face i biter twtwer o biter watsaptan gurup msj TLF bende tek başıma yasiyor gibiydim şimdi umursamıyorum yani öyle olmaya calisiyorum

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah düzelir canım ya kaile alınmamakta koyuyor insana haklısın anlıyorum seni. Birde hamilesin insan illa ki bir nebze de olsa ilgi bekliyor
Aynen ama olmayınca olmuyor işte anlayış ilgi alaka bekliyorum ama yok

Benim eşimde aynı sürekli telefon papci o biter tıktık o biter film izler o biter face i biter twtwer o biter watsaptan gurup msj TLF bende tek başıma yasiyor gibiydim şimdi umursamıyorum yani öyle olmaya calisiyorum
Bütün erkekler aynı mı yahu

Bütün erkekler aynı mı yahu

Tüm sayfalar yüklendi.