Haksızmıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Haksızmıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,180 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haksızmıyım
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ama olmayınca olmuyor işte anlayış ilgi alaka bekliyorum ama yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bütün erkekler aynı mı yahu

Bu boş Oyun çıktı çocuklar bile bağımlı oldu ona

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde aynı sürekli telefon papci o biter tıktık o biter film izler o biter face i biter twtwer o biter watsaptan gurup msj TLF bende tek başıma yasiyor gibiydim şimdi umursamıyorum yani öyle olmaya calisiyorum
Aynen kuzum benim adam da öyle onların başına geçti mi evde var mı yok mu o bile belli olmuyor. Aman takmıyorum ben artık bi halt edersen bende yakalarsam sonucunu biliyorsun diyorum. Yolda az açık gördükleri kadınlara bile bakıyorlar teldekine mi bakmayacaklar umursamıyorum pek artık yapacak olan her türlü yapıyor zaten. Onunla dışarı çıkmaktan bile nefret eder hâle geldim yapacak birşey yok ama ne yapayım

Aynen ama olmayınca olmuyor işte anlayış ilgi alaka bekliyorum ama yok

Hepsi aynı canım ya al birini vur ötekine değişmez sorsan mükemmel koca sanar ama hepsi kendini

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum benim adam da öyle onların başına geçti mi evde var mı yok mu o bile belli olmuyor. Aman takmıyorum ben artık bi halt edersen bende yakalarsam sonucunu biliyorsun diyorum. Yolda az açık gördükleri kadınlara bile bakıyorlar teldekine mi bakmayacaklar umursamıyorum pek artık yapacak olan her türlü yapıyor zaten. Onunla dışarı çıkmaktan bile nefret eder hâle geldim yapacak birşey yok ama ne yapayım

Hepsi aynı canım ya al birini vur ötekine değişmez sorsan mükemmel koca sanar ama hepsi kendini
Bir insanın içinde varsa onu hicbirsey durduramaz TLF kullanmasa bile yapar birini sıkarak onun sana sadik kalmasını sağlayamazsin ben saldm artık çünkü artık biktim

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalık hamileyim bol bol yürüyüş yapmam lazım eşim bu durumu biliyor. Bugün saat 6da hazırlandım ben gidiyorum dedim eşim bekle beni bende gelicem dedi bu saate kadar keyfini bekledim beyfendinin oyunundan kalkıp gelemedi bende üzerimi değiştirdim. Evliliğimizin başından beri şu lanet oyunlar yüzünden sayısız kez kavga ettik. İnanın hanımlar çoğu gece yanlız uyudum ben uyuduktan sonra geldi yanıma. O bir dönem işisiz kaldı 9 ay boyunca o bilgisayarın başından kalkmadı işten yorgun gelip evde yemek işiyle uğraşıyordum sabaha karşı uyuyup 2-3 gibi uyanır bilgisayar başına geçerdi işten gelip kaç kere kahvaltısını topladım. Hala bilgisayar başında bir bıraksa alıp karşıma konuşucam yeter artık ben eşiyim ilgiye sevgiye ihtiyacım varken yokmuşum gibi davranıyor. Beraber ne film izleyebiliyoruz ne dizi bıktım artık haftaiçi haftasonu hep onun başında. Tatile gittik orda bile oynamaya devam etti. Ya kendine çeki düzen verecek yada boşanıcam başka çözümü
Benim eşimde oynardı bu kadar bağımlı değildi ama oynarken ne sofraya gelirdi ne çaya bitene kadar çok şükür 3 sene oynadı anca sıkıldı bıraktı

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Çık canım sende sabah işin yoksa
Yok ya burası tekin yerler değil belli bir saatten sonra dışarsı it kopuk doluyor yanımda eşim olsa bile korkarım

Benim eşimde oynardı bu kadar bağımlı değildi ama oynarken ne sofraya gelirdi ne çaya bitene kadar çok şükür 3 sene oynadı anca sıkıldı bıraktı
Benim koca 33 yaşında 18 yaşından beri oynuyor bağımlı gibi ya klan kurmuş bir tane sürekli onunla ilgileniyor

Benim koca 33 yaşında 18 yaşından beri oynuyor bağımlı gibi ya klan kurmuş bir tane sürekli onunla ilgileniyor

Dün gece konuştum bir oyun için aileni ihmal ediyorsun sonun hiç iyi olmayacak hadi şimdi bebeğim daha doğmadı ama doğduktan sonra böyle yapmaya devam edersen ne beni ne de bebeği göremezsin dedim biraz benimle ilgilen 11 saat PC başındasın insaf dedim. Yahu ben o kadar oturmam sıkılırım nasıl oynayabiliyor anlamıyorum

Dün gece konuştum bir oyun için aileni ihmal ediyorsun sonun hiç iyi olmayacak hadi şimdi bebeğim daha doğmadı ama doğduktan sonra böyle yapmaya devam edersen ne beni ne de bebeği göremezsin dedim biraz benimle ilgilen 11 saat PC başındasın insaf dedim. Yahu ben o kadar oturmam sıkılırım nasıl oynayabiliyor anlamıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya burası tekin yerler değil belli bir saatten sonra dışarsı it kopuk doluyor yanımda eşim olsa bile korkarım

İmm o zaman çıkılmaz canım doğru

Tüm sayfalar yüklendi.