Hala oluyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hala oluyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hala oluyorum
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Perşembe günü kısmet olursa hala oluyorum dualarinizi bekliyorum maglum ben hamile olduğum için eşim çalıştığından dolayı gidemiyorum doğum elazigda olcak inşallah çok güzel bir duygu ama sevememek daha kotu artık görüntülü idare edicez 🙏😥😘🥰🎈🎈❤️🤍prensimiz geliyorrr
Ayy ne güzel bir duygu allah analı babalı büyütsün inşallah allahım banada bu güzel duyguyu nasip etsin çok istiyorum hala olmayı ama evlenmiyorlar ki hala olayım😣😣

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Perşembe günü kısmet olursa hala oluyorum dualarinizi bekliyorum maglum ben hamile olduğum için eşim çalıştığından dolayı gidemiyorum doğum elazigda olcak inşallah çok güzel bir duygu ama sevememek daha kotu artık görüntülü idare edicez 🙏😥😘🥰🎈🎈❤️🤍prensimiz geliyorrr
Bende hâlayım ve aşırı güzel bi duygu. Benim elime doğdu ve çok yakınımzdaydı kendi çocuğm gibi bişi oldu şmdi 7yaşnda yeğenm tek hâlayım tek yeğenim süper bişi rabbım sağlıklca olmasnı bahtı açık bebiş olmasnı nasp etsn

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize sevgi dolu tesekkurlerimi sunuyorum allhim bin kez razı olsun 💫🎈🥰❤️🤲🙏😍💐💐💐💐 kızımın kuzenine 2 gün kaldı aralarında 4 ay filan olcak inşallah hem anne olmak hem.hala olmak çok baskaymis çok duygu yukluyum gönül isterdi ki kucağıma alıp halam demek koklamak.ama olsun o sağlıklı dogsunda dogumumda adanadaya gelicekler o zmn 4 yada 3 aylık olur abim çalıştığı için daha erken gelemezler gurbetlik zor canlar😥😥💛💛💛💞💞💞

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hepinize sevgi dolu tesekkurlerimi sunuyorum allhim bin kez razı olsun 💫🎈🥰❤️🤲🙏😍💐💐💐💐 kızımın kuzenine 2 gün kaldı aralarında 4 ay filan olcak inşallah hem anne olmak hem.hala olmak çok baskaymis çok duygu yukluyum gönül isterdi ki kucağıma alıp halam demek koklamak.ama olsun o sağlıklı dogsunda dogumumda adanadaya gelicekler o zmn 4 yada 3 aylık olur abim çalıştığı için daha erken gelemezler gurbetlik zor canlar😥😥💛💛💛💞💞💞
Gurbet gerçekten çok zor kuzum hala olmak gerçekten çok başka bir duygu şahsen bende bi hala'yım 🤭 Sağlıklı olsunlarda zamanın bi önemi yok elbet görüp kucağına alıp koklarsın. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin inşallah

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Sağsağlim doğar inşallah Rabbim yolunu açık eylesin

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Biz çogu kızın kaderi ne yapalım uzaktan seviyoruz bakıyoruz buyumuşler sağlıkla dogsun bebiş😍❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar