halsizlik var sizce doğum belirtisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esma Tanık tarafından oluşturulan halsizlik var sizce doğum belirtisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,239 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı halsizlik var sizce doğum belirtisi
Konbuyu başlatan Esma Tanık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar karnım çok sert nefes alamıyorum ve büyük tuvalete geç çıkıyorum artı halsizlik var sizce doğum belirtisi mi38 +1 haftalığız

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar karnım çok sert nefes alamıyorum ve büyük tuvalete geç çıkıyorum artı halsizlik var sizce doğum belirtisi mi38 +1 haftalığız
Cnm sertleşme normal doğum belirtisi olmaz..doğum belirtileri ara ara sancı olur ve nisan gelir kan felan

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar karnım çok sert nefes alamıyorum ve büyük tuvalete geç çıkıyorum artı halsizlik var sizce doğum belirtisi mi38 +1 haftalığ

Muhtemelen doğum yakındır canım bende ilk bebeğimde nefes alamıyorum karnım taş gibi oluyordu sonra sancılar başladı doktora git bence yarın

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Keşke gitseydin cnm .. erteleme bebek hareketkerini hissediyor musun
Evet maşalah durmuyo ama pelvik bölgede çok baskı yapıyo sürekli tuvalete çıkıyorum afe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muhtemelen doğum yakındır canım bende ilk bebeğimde nefes alamıyorum karnım taş gibi oluyordu sonra sancılar başladı doktora

Muhtemelen doğum yakındır canım bende ilk bebeğimde nefes alamıyorum karnım taş gibi oluyordu sonra sancılar başladı doktora

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evet maşalah durmuyo ama pelvik bölgede çok baskı yapıyo sürekli tuvalete çıkıyorum afe

Hmm iyi bari hareket ediyorsa sıkıntı yok demektir ... Sen yine bu hafta git geciktirme cnm

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Hmm iyi bari hareket ediyorsa sıkıntı yok demektir ... Sen yine bu hafta git geciktirme cnm
Tm canım Allah razı olsun

Muhtemelen doğum yakındır canım bende ilk bebeğimde nefes alamıyorum karnım taş gibi oluyordu sonra sancılar başladı doktora git bence yarın
Peki sancılar nasıl Dı yani neren ağrıyordu nefesini kesen ağrılarmıydı ve kasıklarındamıydı kaç dakika da birdi lütfen çok merak ediyorum

Peki sancılar nasıl Dı yani neren ağrıyordu nefesini kesen ağrılarmıydı ve kasıklarındamıydı kaç dakika da birdi lütfen çok merak ediyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.