Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,632 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masalll

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
7 ayıma gireceğim bulantı arada devam kusmada kendimi zorluyorum kusmayım diye
Çok kötü ya hayatını etkiliyor birşey yapamaz oldum çok kilo verdim birde oğlum var hafta sonu gezmek istiyor babası ile çıkarıyoruz ama neler çekiyorum o yemek kokuları diğer kokular bir ilacıda yokki kullanıp rahat edelim 😔

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
13+2 deyim kızlar çok çabuk yoruluyorum dışarı çıkınca elim ayağım titriyor hadi onu az çok anladım açlıktan artık gücüm kalmıyor apt ikinci katında oturuyoruz asansor var ama arada sıkıntı yaptı diye binmiyorum 2 kat çıkınca nefes almakta zorlanıyorum ayaklarım çok ağrıyor baş ağrım ve gözüm kararıyor sık sık susuzluktan olabilir mi ve ara ara kasık ağrısı bu sıkıntılar normal midir
Nurum nuranım dikkatli ol cnm zorlama kendini çok bol su iç gittinmi bugün hastaneye

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yormuyorum canım ya inan takatim kalmadı artık kilo verip yemek yiyemezsem su bile içemezsem artık vucüdüm iflas bayrağını çekti sanırım
Niye bu kadar zayıfladın bugün doktor der ne yapacağını birşey olmaz nur inan ben 18 +1 günlühüz yataktan kalkamıyorum halim yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Taşındık canım bu sefer yerleşmeye çalışıyorum yorgunluktan ölüyordum 2 saat önce uyuyayım diye yatağa girdim takıldım kaldım yine sabah oldu 😂
Kimse yokmu sana yardım etsin cnm

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
13+2 deyim kızlar çok çabuk yoruluyorum dışarı çıkınca elim ayağım titriyor hadi onu az çok anladım açlıktan artık gücüm kalmıyor apt ikinci katında oturuyoruz asansor var ama arada sıkıntı yaptı diye binmiyorum 2 kat çıkınca nefes almakta zorlanıyorum ayaklarım çok ağrıyor baş ağrım ve gözüm kararıyor sık sık susuzluktan olabilir mi ve ara ara kasık ağrısı bu sıkıntılar normal midir
Cnm bende 10 haftalik hamileyim aynen senin gibiydim 2 gun once esim kusarken gordu ve acile goturdu prilam dr doye bi ilac yazdi foktor sukur o biraz iyi geldi eskisi kadar kusmuyorum artik insllah seninkide gecer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar