Sorum var Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 359 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar biç bişeyim yokken birden bire çok halsizleşiyorum durduk yere kolumu kaldırmaya taketim kalmıyor ve sonra "çok özür dilerim" kusuyorum ve uykum geliyor☹️ uyuyup kalkınca biraz düzeliyorum vitamin yazmıştı doktorum onuda içince midem bulanıyor neden böyleyim acaba ? 33 hafta 1 günlük hamileyim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Kızlar biç bişeyim yokken birden bire çok halsizleşiyorum durduk yere kolumu kaldırmaya taketim kalmıyor ve sonra "çok özür dilerim" kusuyorum ve uykum geliyor☹️ uyuyup kalkınca biraz düzeliyorum vitamin yazmıştı doktorum onuda içince midem bulanıyor neden böyleyim acaba ? 33 hafta 1 günlük hamileyim
Öyle bir durum olduğu zaman direk tansiyonunu ölç

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktoruna danış bence canım geçmiş olsun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir durum olduğu zaman direk tansiyonunu ölç
Sorduğum Herkes öyle diyor canım Ölçme Aletim yok evdede yalnız oluyorum sanırım kanım az ve tansıyonum düşüyor 2 gün sonra randevum var doktorumada sorucam teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna danış bence canım geçmiş olsun
2 gün sonra gidicem teşekkür ederim canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sorduğum Herkes öyle diyor canım Ölçme Aletim yok evdede yalnız oluyorum sanırım kanım az ve tansıyonum düşüyor 2 gün sonra randevum var doktorumada sorucam teşekkür ederim

2 gün sonra gidicem teşekkür ederim canım
Kan ilacı vermedimi doktor eğer verdiyse onu kesinlikle düzenli kullanman gerekiyor. Öyle bir durumda hemen uzan dinlen ayağa kalkma

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuan içinde bir can var sen bu saatten sonra yediğine ictigine ilaclarina dikkat edeceksin gerekirse doktoruna gittiğinde söyle sana ilaç versin egere yoksa birde dinlen işi hemen yapma yavaş yavaş yap ama ilaç önemli bak onu aksatma sağlık ocağına git hemşire ile doktor ile konuş onlarda sana yardımcı olurlar ha birde baktın kötüsün buraya yazma ar 112 yi anlat sana onlar yardımcı olur lar

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kan ilacı vermedimi doktor eğer verdiyse onu kesinlikle düzenli kullanman gerekiyor. Öyle bir durumda hemen uzan dinlen ayağa kalkma
İlk hamileliyimde vermişti kan ilacı doğuma kadar hatta doğumdan sonrada kullan dedi bu sefer verdiyin üzerine multivitamin ve yod yazıyor onuda içersem hemen çıkarıyorum uzanmassam kendimi düşücek bayılacak gibi hissediyorum hemen uzanıyorum

Canım şuan içinde bir can var sen bu saatten sonra yediğine ictigine ilaclarina dikkat edeceksin gerekirse doktoruna gittiğinde söyle sana ilaç versin egere yoksa birde dinlen işi hemen yapma yavaş yavaş yap ama ilaç önemli bak onu aksatma sağlık ocağına git hemşire ile doktor ile konuş onlarda sana yardımcı olurlar ha birde baktın kötüsün buraya yazma ar 112 yi anlat sana onlar yardımcı olur lar
Yazdığı ilaç daha kötü yapıyor canım bide ben rusyada yaşıyorum ambulans 40 dakikaya geliyor o gelinceye kadar benim durumum düzeliyor 22 sinde randevum var gidince doktorumada danışıcam

Tansiyonunu ölç kuzum
Bir anlık oluyor canım ölçemiyorum aletim yok. sonra düzeliyorum. her kontrole gitdiyimde tansiyonumu ölçüyorlar normal diyor bu sefer gitdiyimde söyliyecem

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar