Sorum var Halsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Halsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsizlik
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar biç bişeyim yokken birden bire çok halsizleşiyorum durduk yere kolumu kaldırmaya taketim kalmıyor ve sonra "çok özür dilerim" kusuyorum ve uykum geliyor☹️ uyuyup kalkınca biraz düzeliyorum vitamin yazmıştı doktorum onuda içince midem bulanıyor neden böyleyim acaba ? 33 hafta 1 günlük hamileyim
Kansızlığın vardır bende öyle oluyordum tansiyonum düşüyordu hep asla aç kalma hep birşeyler ye vitamin ilaçlarını ve kan ilaçlarını bende içemiyordum yorulma çok fazla

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliyimde vermişti kan ilacı doğuma kadar hatta doğumdan sonrada kullan dedi bu sefer verdiyin üzerine multivitamin ve yod yazıyor onuda içersem hemen çıkarıyorum uzanmassam kendimi düşücek bayılacak gibi hissediyorum hemen uzanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazdığı ilaç daha kötü yapıyor canım bide ben rusyada yaşıyorum ambulans 40 dakikaya geliyor o gelinceye kadar benim durumum düzeliyor 22 sinde randevum var gidince doktorumada danışıcam

Bir anlık oluyor canım ölçemiyorum aletim yok. sonra düzeliyorum. her kontrole gitdiyimde tansiyonumu ölçüyorlar normal diyor bu sefer gitdiyimde söyliyecem
AA onu bilmiyorum işte cnm mutlaka sor yani numarası yok mu mesaj at doktora

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk hamileliyimde vermişti kan ilacı doğuma kadar hatta doğumdan sonrada kullan dedi bu sefer verdiyin üzerine multivitamin ve yod yazıyor onuda içersem hemen çıkarıyorum uzanmassam kendimi düşücek bayılacak gibi hissediyorum hemen uzanıyorum

Yazdığı ilaç daha kötü yapıyor canım bide ben rusyada yaşıyorum ambulans 40 dakikaya geliyor o gelinceye kadar benim durumum düzeliyor 22 sinde randevum var gidince doktorumada danışıcam

Bir anlık oluyor canım ölçemiyorum aletim yok. sonra düzeliyorum. her kontrole gitdiyimde tansiyonumu ölçüyorlar normal diyor bu sefer gitdiyimde söyliyecem
Doktoruna söyle ilacını değişsin o zaman canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sorduğum Herkes öyle diyor canım Ölçme Aletim yok evdede yalnız oluyorum sanırım kanım az ve tansıyonum düşüyor 2 gün sonra randevum var doktorumada sorucam teşekkür ederim

2 gün sonra gidicem teşekkür ederim canım
Rica ederim kuzum

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kansızlığın vardır bende öyle oluyordum tansiyonum düşüyordu hep asla aç kalma hep birşeyler ye vitamin ilaçlarını ve kan ilaçlarını bende içemiyordum yorulma çok fazla
Sanırım evet öyle. Geçici bişeyde olsa çok kötü oluyorum. Yorulmamaya çalışıyorum ama evde 1 yaş 7 aylık bir kızım var sağolsun çok enerjik bütün gün o dağıtıyor ben toparlıyorum diyer işler felan derken yorulmamak elde deyil yorumun için çok teşekkür ederim canım

Gidince Söylicem canım hiç içmedim sayılır

AA onu bilmiyorum işte cnm mutlaka sor yani numarası yok mu mesaj at doktora
22 sinde kontrolim var gidicem canım söyleyecem

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım evet öyle. Geçici bişeyde olsa çok kötü oluyorum. Yorulmamaya çalışıyorum ama evde 1 yaş 7 aylık bir kızım var sağolsun çok enerjik bütün gün o dağıtıyor ben toparlıyorum diyer işler felan derken yorulmamak elde deyil yorumun için çok teşekkür ederim canım

22 sinde kontrolim var gidicem canım söyleyecem
Rica ederim canım benim seni çok iyi anlıyorum bende aynı oluyordum bak gün içinde mutlaka azar azar hep birşeyler ye

Tüm sayfalar yüklendi.