Sorum var Hamiləlik kanamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülər tarafından oluşturulan Hamiləlik kanamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamiləlik kanamasi
Konbuyu başlatan Gülər
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülər

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
İyi akwamlar, ben 5 haftalik hamileyim ve kanamam oldu doktora gitdim hap falan yazdi ama gecmiyor, az cok boyle degiwken geliyor, koyu kirmizi, arada sanki toz halindeki gibi oluyor pecetede sanki kan kuruyub oyle geliyor, kiminse bawina boyle birwey geldimi? Duwuk mu sayiliyor? Duwucekmi bebek lutfen malumati olan varsa paylawsin benimle, wimdiden teşekkür ederim 💕🙏🏻🙏🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi akwamlar, ben 5 haftalik hamileyim ve kanamam oldu doktora gitdim hap falan yazdi ama gecmiyor, az cok boyle degiwken geliyor, koyu kirmizi, arada sanki toz halindeki gibi oluyor pecetede sanki kan kuruyub oyle geliyor, kiminse bawina boyle birwey geldimi? Duwuk mu sayiliyor? Duwucekmi bebek lutfen malumati olan varsa paylawsin benimle, wimdiden teşekkür ederim 💕🙏🏻🙏🏻
İlaç kullanmama rağmen lekelenme devam ediyorsa doktorunla tekrar görüş canım ilaç dozunu artırabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ilaca rağmen devam ediyor ise tekrar doktora görün

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
İlaç kullanmama rağmen lekelenme devam ediyorsa doktorunla tekrar görüş canım ilaç dozunu artırabilir
Cumartesi gidicem randevu ile ancaq gidebiliyorum.riskli hamilelik demiwdi ama bilemiyorum , inwAllah iyi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ilaca rağmen devam ediyor ise tekrar doktora görün
Cumartesi gide bilicem oyle dedi, neden boyle oluyo acaba , cok uzgunum 😔,Allah hayırlısını nasip etsin inwAllah, cok teşekkür ederim 💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Cumartesi gidicem randevu ile ancaq gidebiliyorum.riskli hamilelik demiwdi ama bilemiyorum , inwAllah iyi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cumartesi gide bilicem oyle dedi, neden boyle oluyo acaba , cok uzgunum 😔,Allah hayırlısını nasip etsin inwAllah, cok teşekkür ederim 💕
İnşallah canım Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar