Hamile birisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Hamile birisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 668 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile birisi
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annışler hamile bi kadın var mahllede 7bucuk aylık gebe birde kadının 1yaşına gricek oğlu var çocufu emmek istıomus
Emziriıomus bi zararı olurmu diye sordu bnde bilmıorum dedim bir zararı varmı acaba

Annışler hamile bi kadın var mahllede 7bucuk aylık gebe birde kadının 1yaşına gricek oğlu var çocufu emmek istıomus
Emziriıomus bi zararı olurmu diye sordu bnde bilmıorum dedim bir zararı varmı acaba
Doktoruna danışsa daha iyi olur tabi de şmdi hem emen hem karnındaki bebek annenin bütün vitaminini fln alıyo yeterli olmaz diye bliyorm ama zararını tam bilemem canım

B

Bengü Çetin

Guest
Hiçbir zararı olmaz. Tandem emzirmeyi araştırın. Tek zorluğu anneye. Beslenmesine dinlenmesine dikkat etmesi lazım. Diğer çocuğu da çok küçükmüş. Yazık günah. Emmesi lazım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiçbir zararı olmaz. Tandem emzirmeyi araştırın. Sadece annenin beslenmesine dikkat etmesi yeterli. Güçsüz düşmesin. Diğer çocuğu da çok küçük. Emmesi lazım. O çocuğa da yazık.

B

Bengü Çetin

Guest
Hiçbir zararı olmaz. Tandem emzirmeyi araştırın. Sadece annenin beslenmesine dikkat etmesi yeterli. Güçsüz düşmesin. Diğer çocuğu da çok küçük. Emmesi lazım. O çocuğa da yazık.

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbir zararı olmaz. Tandem emzirmeyi araştırın. Tek zorluğu anneye. Beslenmesine dinlenmesine dikkat etmesi lazım. Diğer çocuğu da çok küçükmüş. Yazık günah. Emmesi lazım.

Vallahi ben bilmıorum canım doktoruma sormadıö dedi bana da

Doktoruna danışsin canım
Ewet cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar