hamile değilim sanırım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde kdnkz tarafından oluşturulan hamile değilim sanırım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı hamile değilim sanırım?
Konbuyu başlatan kdnkz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

kdnkz

Kayıtlı Üye
rank
IMG_3551.jpeg
Kızlar kanamam geliyordu fakat yerleşme mi anlamamıştım. Test yaptım. Negatif değil mi?

kdnkz

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik yok canım adetin gecikti mi peki yada planlı bir gebelik düşünüyormuydunuz
Yok dusunmuyoruz o yuzden korktum zaten adet zamanıma yakınken ilişki yaşamıştık 4 gün sonra falan kırmızı pıhtılı kan geldi fakat yoğun değildi normalde yoğjn olurdu strestendi sanırım. Sonradan test yaptım spnuç bu canım değilim sanırım.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok dusunmuyoruz o yuzden korktum zaten adet zamanıma yakınken ilişki yaşamıştık 4 gün sonra falan kırmızı pıhtılı kan geldi fakat yoğun değildi normalde yoğjn olurdu strestendi sanırım. Sonradan test yaptım spnuç bu canım değilim sanırım.
O zaman adet olmuşsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmedi aslında reglim düzensiz. Kan geliyordu ama yerleşme mi değil mi karar verememiştim kırmızı ve pıhtılıydı. Test yaptım böyle çıktı.
O zaman geçmesini bekle canım geçen ay kaçında olmuştun reglı ona göre o tarif geçince yeniden yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar