Hamile iken Ev temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Hamile iken Ev temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile iken Ev temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler kızlar 3 yaşında kızım var 6 aylık hamileyim akşam yemeğini yapıp azck eve düzen versem benden mutlusu yok öyle çok zorlanyrm ki az bı iş yapıym afedrsnz kalçm aşırı agriyr oturamyrm 3 yaşta tam hareketli zamanı sizler ikinci gebelignzde naslsnz?Bu sefer evi düzgün temzlmynce ev üstüme geliyor, kızımla düzgün ilgilnemiyrm diye üzülüyrm,pandemiden dolayı kimseden hayır yok bayaa bunaldım anlcağnz

MihribanEbrarin_Annesi

Ebrar ve Eslemin annesi
Mod
rank
İyi günler kızlar 3 yaşında kızım var 6 aylık hamileyim akşam yemeğini yapıp azck eve düzen versem benden mutlusu yok öyle çok zorlanyrm ki az bı iş yapıym afedrsnz kalçm aşırı agriyr oturamyrm 3 yaşta tam hareketli zamanı sizler ikinci gebelignzde naslsnz?Bu sefer evi düzgün temzlmynce ev üstüme geliyor, kızımla düzgün ilgilnemiyrm diye üzülüyrm,pandemiden dolayı kimseden hayır yok bayaa bunaldım anlcağnz
Aynı durumdayim

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Gebeligin bazı dönemlerinde yerinizden bile kalkarken zorlanıyorsunuz. Evet ev temiz olsun istiyoruz ama bu dönemde biraz eşinizden veya bir başkasından yardım almak gerekir. Benim kız kardeşim saolsun doğuma yakın gelip güzel bir temizlik yapmıştık. Eşimde yardımcı oluyordu.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı senin gibiyim bı ev süpürüp bulaşık yıkayana kadar agrimadik yerim kalmıyor iki yaşındaki oğlumda sürekli ayağımın dibinde tabi öyle büyük temizlikleri hak getire hiç yapamıyorum doğumda yaklaştı yardımcım da yok sürüne sürüne yapacam artık

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligin bazı dönemlerinde yerinizden bile kalkarken zorlanıyorsunuz. Evet ev temiz olsun istiyoruz ama bu dönemde biraz eşinizden veya bir başkasından yardım almak gerekir. Benim kız kardeşim saolsun doğuma yakın gelip güzel bir temizlik yapmıştık. Eşimde yardımcı oluyordu.
Eşim yardımcı oluyor cnm ama işten geliyor bazen mesailerde oluyor oda ayrı üzüyor herşeyi yapmaya çalışıyor ama çok yorgun oluyr, Doğuma yakın mecbur çagrcm ailemi, gelmişti yardıma annem eşimin iş yerinde korona çıkınca hemen geri gönderdim korktum..

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı senin gibiyim bı ev süpürüp bulaşık yıkayana kadar agrimadik yerim kalmıyor iki yaşındaki oğlumda sürekli ayağımın dibinde tabi öyle büyük temizlikleri hak getire hiç yapamıyorum doğumda yaklaştı yardımcım da yok sürüne sürüne yapacam artık
Bu pandemi elimizi kolumuzu bağladı kardeşim,benim başından beri riskli kanamalydi gebelğim sadece 1 hafta dinlndim diyeblrm o halde kızımla yapmaya çalıştım herşeyi,yalnızken ne kolaymış diyorum şimdi bize bakan bır çocuk daha var, hastalık faln dinlemiyor annelik..

canım bende 6.aya girdim ama aynı sorun bendede var evi süpüreyim diyorum süpürünce nefesim daralıyor bütün işlerimi dinlenerek yapıyorum

Bu pandemi elimizi kolumuzu bağladı kardeşim,benim başından beri riskli kanamalydi gebelğim sadece 1 hafta dinlndim diyeblrm o halde kızımla yapmaya çalıştım herşeyi,yalnızken ne kolaymış diyorum şimdi bize bakan bır çocuk daha var, hastalık faln dinlemiyor annelik..
evet kızlarımız yine de yardımcı oluyor iyiki onlar var 😊😊

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım annelik ne hastalık dinler ne yorgunluk bazen vicdan azabı çekiyorum zaten oğluma yetemiyorum yeterince vakit ayiramiyorum diye Rabbim seninde yardımcın olsun

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öyle canım annelik ne hastalık dinler ne yorgunluk bazen vicdan azabı çekiyorum zaten oğluma yetemiyorum yeterince vakit ayiramiyorum diye Rabbim seninde yardımcın olsun
Aynn kardeşim oda ayrı bı sknti tv aciyrm sonra üzülüyrm etkinlik yapalm istyrm harekeli zamanı hep koşmak oynamk istyr atamyr enerjisini zaten hep evdeyiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar