Hamile kalamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma034 tarafından oluşturulan Hamile kalamıyorum yardımcı olurmusunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,031 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalamıyorum yardımcı olurmusunuz ?
Konbuyu başlatan Fatma034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mhmmdns

Kayıtlı Üye
rank
Muayene no:0352 222 22 38 yılmaz şahin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erciyes üniversitesi tıp fakültesi kadın doğum

Gitmeni tavsiye ederim tanıdığım 2 3 kişi ordan çare buldu. Yengemin bile ordan oldu arkadaşımın 2 tane çocuk var ☺️👍🏻

Gitmeni tavsiye ederim tanıdığım 2 3 kişi ordan çare buldu. Yengemin bile ordan oldu arkadaşımın 2 tane çocuk var ☺️👍🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar ben 1 buck yıllık evliym hamile kalmak istiyorum ama olmuyo doktora gittm sknti yok dedi 5 Aydir da korunmayı braktm artk bna yardımcı olurmusunz adetlerim de çok düzenli bu kasımın 9 da adet oldm en fazla 5 gün suryo adetten kaç gün sonra ilişkiye girmem lazm
Arkadaşlara bende katılıyorum canım bende baya yumurtalık takibi filan yaptım hep ovulasyon gününü takip ettik tabi stres olunca da olmuyor 1 ay artık dedim Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur diye adet bittikten 1 gün sonra hamile kaldım şükür sende stres yapma düzenli ilişkiye gir ve hemen ayağa kalkma yarım saat bekle kalçanın altına yastık filan yok strese girme oda etkiliyor insanı Allah'ım gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
C
Arkadaşlar ben 1 buck yıllık evliym hamile kalmak istiyorum ama olmuyo doktora gittm sknti yok dedi 5 Aydir da korunmayı braktm artk bna yardımcı olurmusunz adetlerim de çok düzenli bu kasımın 9 da adet oldm en fazla 5 gün suryo adetten kaç gün sonra ilişkiye girmem
CCn
Arkadaşlar ben 1 buck yıllık evliym hamile kalmak istiyorum ama olmuyo doktora gittm sknti yok dedi 5 Aydir da korunmayı braktm artk bna yardımcı olurmusunz adetlerim de çok düzenli bu kasımın 9 da adet oldm en fazla 5 gün suryo adetten kaç gün sonra ilişkiye girmem l

Arkadaşlar ben 1 buck yıllık evliym hamile kalmak istiyorum ama olmuyo doktora gittm sknti yok dedi 5 Aydir da korunmayı braktm artk bna yardımcı olurmusunz adetlerim de çok düzenli bu kasımın 9 da adet oldm en fazla 5 gün suryo adetten kaç gün sonra ilişkiye girmem lazm
Cnm adetin biter bitmez ertesi gün ilişkiye gir en az 12 gün ara ile 2 günde bir dene .. ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma yarım saat ayaklarını havada dik tut.. ondan önce beslenmene dikkat et sende eşinde.. ve stres yapma . Adetine yakında yine bı kaç gün öncesinde dene insalh hamile kalırsın.. folik asit al.eczaneden vücudu gebeliğe hazırlıyor ben içmedim ama çoğu arkadasim önerdi gebe kalmak icin

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
AHhh gülüm yeni evlisin biraz evliliğin tadını çıkart keyfine bak gez toz eşinle keyfine bak önünde uzun zaman var takma kafaya olur sıkıntı yapma çocuğum olmuyo diye üzülme sakın

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile kalmak istiyordum doktora gittim muayene yaptı progesteron diye ilaç verdi adetinin 2.3.gunu gel hormon testi yapicaz demisti ilacı 1 ay bile kullanamadan yaklaşık 20 gün falan kullandım hamile kaldım flo diye bi uygulama var adet takip edici hem onu yapıyor hem ne zaman ovulasyon olduğunu yumurtlama zamanını gösteriyor indir ve oradan takip et hamile kalmanı hamileligini ve aletini takip ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar