Hamile kalamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zlyh tarafından oluşturulan Hamile kalamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,766 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalamiyorum
Konbuyu başlatan Zlyh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evet ayıptır söylemesi şunu demek istedi ilişki esnasi oldu vs. Erkek tatmin oldu ya içinden çıkmasın 4-5 dakika öyle kalın hatta devam edebiliyorsaniz daha da devam edin gün aşırı dedikleri de budur.
benim bildiğim gün aşırı birgün ilişkiye girip ertesi gün girilmiyor ard arda böyle devam ediliyor yanlışın var senin canım

Gizem yıldırım

Kayıtlı Üye
rank
2 senedir hamile kalamiyorum
Canım bende kalamıyordum 3 sene sonra aşılama oldum kaldım 5 sene sonra kendiliğinden den oldu şimdi korunmamıza rağmen 3. Bebeğime hamileyim hiç sıkıntı stres yapma biz çok stres üzüntü yaşadığımız için etkileniyoruz hormonlarımız etkileniyor bu yüzden Allah inşallah sanada bir evlat nasip eder hamilelerin duası tutar derler sana dua edicem canım 🤲🏻😊

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
benim bildiğim gün aşırı birgün ilişkiye girip ertesi gün girilmiyor ard arda böyle devam ediliyor yanlışın var senin canım
Bir gün girip etresi gün girmezsek zaten yumurtlama zamanı az çocuk zor olur her gün girin en mantıklısı en iyisi sabah olan ilişki gözünü açar açmaz erkeğin sperm sayısı daha da artıyor ve suyuna dahi geçiyormuş bir gün girip ertesi gün girmezsek olmaz ben yumurtlama zamanı hergun girdim sabah akşam hiç benimde böyle bir sıkıntım oldu çünkü

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bir gün girip etresi gün girmezsek zaten yumurtlama zamanı az çocuk zor olur her gün girin en mantıklısı en iyisi sabah olan ilişki gözünü açar açmaz erkeğin sperm sayısı daha da artıyor ve suyuna dahi geçiyormuş bir gün girip ertesi gün girmezsek olmaz ben yumurtlama zamanı hergun girdim sabah akşam hiç benimde böyle bir sıkıntım oldu çünkü
Canım ben günaşırı ilişkiye gir demedim ki ben günaşırı nın ne olduğunu ona açıkladım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sperm kadın vücudunda 3-5 gün canlı kalır. Her gün ilişkiye girmek erkek sperm kalitesini ve sayısını düşürür o yüzden bütün doktorlar gebe kalmak isteyen herkese gün aşırı ilişki önerir. Buda erkeğin sperm sayısının çoğalmasını, sağlıklı sperm oluşmasını ve sağlıklı gebeliğin olmasına neden olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar