Hamile kalamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zlyh tarafından oluşturulan Hamile kalamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,768 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalamiyorum
Konbuyu başlatan Zlyh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
aynen ya 2 yıl olmasa birşey var mutlaka ki olmuyor bu arada gerçekten eekek doktorlar daha iyiler kadın doğum konusunda kesinlikle sana katılıyorum
Aynen heleki çok genç değilsen doktora gidip sonra hamile kalmaya çalşmak daha mantklı. Bnde öyle yaptm 2yıl önce çocuk istedik ama önce bi doktora gidelim ondan sonra dedik kadın doktro gittim doktor folik asit baslattı bi sorun yok dedi hamile kalabilirsin. Ama görememiş çikolata kistim varmş rahim içi polip varmş hiçbirini göremedi. Erkek doktorlar bu alanda daha iyi kesinlikle. Birde hiçbirin sorun yok sebepsiz olmuyor diye bisey yok ya mutlaka bi sebebi oluyor anlayamaynca strese bağlıyolar. 2 ay stres yaparsn olmaz 5ay stres yaparsn olmaz tamam ama 2 yıl stresten olmaz diye bi saçmalk yok.

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
2 senedir hamile kalamiyorum
Allah hakkında hayırlısını ne zaman verir bilemezsin canım bende de eşimde de hiç bir sorun yok 2 kere rahim filmi yaptım 2 yıldır drlara gidip geliyorum o aşılamaya başlıycaz diyordu bu aşılamaya başlıycaz diyordu hangisine gittiysen tam aşılama sırasında dr izine ayrıldı canımdan bıktım istemiyorum diye evime çekildim daha doğrusu kafamdan attım ekimde hastanelere gitmeyi bıraktım aralıkta hamile kalmışım şuan 17+3 olmuşuz

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Eğer gerçekten istiyorsanız hazırsanız 2 yıldır da olmuyorsa kesinlikle bir tüp bebek doktoruyla görüşün derin bende 4 yıl gebe kalamadım gittiğim bütün doktorlar her eşy normal zamanla olur dedi ama olmadı meğer eşim de de sorun varmış bende polikistik over ve yumurta tembelliği vardı şu an 22 haftalık hamileyim

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun canım. Rabbim tez zamanda evlat sahibi olmanı nasip etsin. Ben evliliğimin ilk aylarında çok çocuk sahibi olmak istiyordum ve düzenli ilişkiye girmeme rağmen olmuyordu sonra baya araştırmalar yaptım ilişkide istek olması çok önemli ve pozisyonları doğru seçmelisiniz açık konuşmak istiyorum şahsen eşin bosaldiktan hemen sonra çıkarmaması lazım beklemesi lazım ve seninde direk ayağa kalkmaman lazım bi dediklerimi yap derim bende şuan 15 haftalık hamileyim ♥️♥️

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Bir gün elimi açtım çok içten samimi bir şekilde Allah im yaşım 36 yaşım geçmeden bir evladım daha olsun dedim rabbimde dualarımı kabul etti 7 aylık hamileyim şuan
Ay harikaaa MashaAllah çok sevindim gerçekten tebrik ederim sağ salim kucağınıza almak nasib olur. Yani şimdi zaten bir çocuğunuz var doğru mu anladım ikinci bebişe hamilesiniz değil mi ? Allah bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.