Hamile kalamiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zlyh tarafından oluşturulan Hamile kalamiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,765 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalamiyorum
Konbuyu başlatan Zlyh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay harikaaa MashaAllah çok sevindim gerçekten tebrik ederim sağ salim kucağınıza almak nasib olur. Yani şimdi zaten bir çocuğunuz var doğru mu anladım ikinci bebişe hamilesiniz değil mi ? Allah bağışlasın
Evet canım 12 yaşında oğlum var şimdide 7 aylık hamileyim çok şükür Allah olmayanada nasip etsin kimseyi evlatsiz koymasın evin neşesi cocuk

Mujde

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim tez vakitte sana da sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder inşallah canım ❤️
Cnm bende kalmadım 1 yıldır kadın doğuma gittim acaba yumurtalıkta biseymi yardiye bana bı kağıt yaprak verdi üstünde ilaç ismi vardı devlet karşılamıyor Muş 80 TL'ye aldım o zamanlarda doktor bana güldü bunu kullan sen kendin gelceksindiye kullanırken 3üncu günde hamile kaldım şimdi 33 haftamizdayir sende git bende doktora

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende kalmadım 1 yıldır kadın doğuma gittim acaba yumurtalıkta biseymi yardiye bana bı kağıt yaprak verdi üstünde ilaç ismi vardı devlet karşılamıyor Muş 80 TL'ye aldım o zamanlarda doktor bana güldü bunu kullan sen kendin gelceksindiye kullanırken 3üncu günde hamile kaldım şimdi 33 haftamizdayir sende git bende doktora
O ne ilaciymis öyle doktor da baya guvenmis ilaca sana verirken ilginç... Hayırlı olsun bu arada ☺️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Önemli olan doktor kontrolü ardından folik asit kullanımı, gün aşırı ilişki, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkmama, stresten uzak kalma, eşinin hemen dışarı çıkmaması. Rabbim tez vakitte hayırlısıyla sanada evlat sevinci yaşatsın inşallah

Canim bisey kafama takildi eşin hemen dişari cikmamasi ilişki zamanimi diyosun?
Evet ayıptır söylemesi şunu demek istedi ilişki esnasi oldu vs. Erkek tatmin oldu ya içinden çıkmasın 4-5 dakika öyle kalın hatta devam edebiliyorsaniz daha da devam edin gün aşırı dedikleri de budur.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet ayıptır söylemesi şunu demek istedi ilişki esnasi oldu vs. Erkek tatmin oldu ya içinden çıkmasın 4-5 dakika öyle kalın hatta devam edebiliyorsaniz daha da devam edin gün aşırı dedikleri de budur.
Canim ben hamileyim amma arkadaşim.hamile kalmiyo cok isdiyo bir bebegi olsun ona soylemek icin sordum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum gün aşırı 1 gün ilişki 1 gün bekleme. Sürekli yaptığı takdirde erkeğin sperm kalitesi ve sayısı düşüyor

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum gün aşırı 1 gün ilişki 1 gün bekleme. Sürekli yaptığı takdirde erkeğin sperm kalitesi ve sayısı düşüyor
Aaa evet benim de orda söylemek istediğim nasıl denir içinden çıkmadan devam etmek bazı erkekler yapamıyor onu 🙈o şekilde benim arkadaşım hamile kaldı olmuyordu çocukları

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar