Hamile kalıp adet gören oldu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ballıreçel tarafından oluşturulan Hamile kalıp adet gören oldu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile kalıp adet gören oldu mu?
Konbuyu başlatan ballıreçel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa yolu açık olsun canım benim 💕 birdaha yakın zamanda görüşünüz yine inşallah 💜 oyy kıyamam canım merak ettim de anneninin bebise karşı tepkisi nasıl oldu 🤗
İlk başlar kayrayı aksatırız diye korktu hoş hala korkuyor ama alıştı 😂😂. Hatta bebek doğaun kayrayı ben götüreyim diyor tabiki net bir dille hayır diyorum ama kayra bu ne yapacağı belli olmaz😂😂. Şimdiden bebeğin cinsiyeti belli olsunda elbise alayım derdin de annem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar selamm

15 kasım da eşimle ilişkimiz oldu içime boşalma falan olmadı ama ben yine de ertesi gün hapı kullandım 3 saat sonra 1 hafta sonra da regl oldum 5 gün falan sürdü ve her zaman olduğu gibi yoğundu. Yerleşme kanaması olabileceği ihtimnalini okudum ve hamile kalıp adet olanları işittim :/

Bebeğim var henüz küçük 11 aylık o yüzden bebek düşünmüyoruz inşalllah regl olmuşumdur hamile kalıp adet görenler oldu mu? :/
Adet bu gördün mü canım yoksa daha görmedin mi Rabbim gönlüne göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.