Kızlar merak etdim hamile. Kalıpta yinede normal bir şekilde adet gördünüzmu 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar merak etdim hamile. Kalıpta yinede normal bir şekilde adet gördünüzmu 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merak etdim hamile. Kalıpta yinede normal bir şekilde adet gördünüzmu 😊
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar normal adet görup sonrada hamile olduğunu öğrenen varmı yani hamile kalıp yinede adet olup adet bitince hamile olduğunu öğrenen 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim annem kilolu 4 ay adet olmuş kardeşim karnında oynayınca hamile olduğunu öğrenmiş 4 buçuk aylık olmuş çocuk 🤦🏻‍♀️

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar normal adet görup sonrada hamile olduğunu öğrenen varmı yani hamile kalıp yinede adet olup adet bitince hamile olduğunu öğrenen 😊
Çevremde 9 ay adet olan da var adet dışı hamilelikte 9 ay boyunca kanaması olan da duyunca çok şaşırmıştım ama oluyormuş

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ilk hamileligim bekarken hamileligi 9 ay kurtulacam diye dusunup sevinirdim evlendim 34 haftalik hamileyim cift rahimliyim her ay adet gordum ayrica rahimde pihti var bir buyuyor bir kuculuyor hergun minumum bir tatli kasigi kadar kanamam oluyor kisaca dusunmeyin takmayin adetden bikmistim kurtulacam derken 34 hafta boyunca her gun kanamam oluyor ve her ay adet goruyorum🤦‍♀️🤦‍♀️cenem kopa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar