Merak ediyorum kızlar😊🌺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Merak ediyorum kızlar😊🌺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Merak ediyorum kızlar😊🌺
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız hamilelik nasıl gidiyo yarın kontrolüm var şuan 4 ay 3 günlük oldum sizce cinsiyet belli olurmu bu defa merak ediyorum 😊
Birde hayırlı günler bol bol dua edelim rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla🤲
Merhaba canm çocuklarla uğraşıyorum sen ne yapıyorsun nasılsın Yani 16 haftalıksın ozaman belli olur canm hakkında hayırlısı olsun inşallah

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar merhaba nasılsınız hamilelik nasıl gidiyo yarın kontrolüm var şuan 4 ay 3 günlük oldum sizce cinsiyet belli olurmu bu defa merak ediyorum 😊
Birde hayırlı günler bol bol dua edelim rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla🤲
İyiyim çok şükür canım...Tabiikide belli olurr Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🥰🤲

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şükür kuzum iyiyim ağrılarla uğraşıyorum bende kı içeride asla rahat durmuyor 😂😂. Belli olur inşallah canım senin minikte benim ki gibi inat olmasın inşallah zor öğrendik biz cinsiyeti 😂❤️. Rabbim gönlünden geçeni sağ Salim nasip etsin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum iyiyim ağrılarla uğraşıyorum bende kı içeride asla rahat durmuyor 😂😂. Belli olur inşallah canım senin minikte benim ki gibi inat olmasın inşallah zor öğrendik biz cinsiyeti 😂❤️. Rabbim gönlünden geçeni sağ Salim nasip etsin inşallah 🙏🏻
Allah iyilik versin canm çok hareketli olacak bebiş belli 😊 kız sorma ya valla şiştim ya kıçını dönüyo bize ya ters duruyo şimdiden ćok inat belli😆 amin inşallah hayırlısıyla canm🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim çok şükür canım...Tabiikide belli olurr Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🥰🤲
Allah iyilik versin Amin inşallah canm çok sağol😘

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin ablam ben oğlum olsun istiyordum oğlum oldu 😊🤲

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canm çocuklarla uğraşıyorum sen ne yapıyorsun nasılsın Yani 16 haftalıksın ozaman belli olur canm hakkında hayırlısı olsun inşallah
Sağol canm valla zor bi gebelikle birlikte bide grip oldum onunla uğraşıyorum aynn 16 hafta 3 gün amin inşallah canm

Rabbim gönlüne göre versin ablam ben oğlum olsun istiyordum oğlum oldu 😊🤲
Amin canm nasip önceliğimiz sağlıklı olması canm ama rabbim her iki meyvedende tatırsın inşallah 🤲🌺

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm valla zor bi gebelikle birlikte bide grip oldum onunla uğraşıyorum aynn 16 hafta 3 gün amin inşallah canm

Amin canm nasip önceliğimiz sağlıklı olması canm ama rabbim her iki meyvedende tatırsın inşallah 🤲🌺
Çok geçmiş olsun canm hamileyken grip çok ağır geçiyor yaa ıhlamur nane limon çok iyi geliyor sürekli iç inşallah iyileşirsin ben oğlumu 14 haftalıkken öğrenmiştim kendini gösterirse sende öğrenirsin muayeneden önce çikolata vişne suyu iç gösterir ozaman kendini

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah
Allah iyilik versin canm çok hareketli olacak bebiş belli 😊 kız sorma ya valla şiştim ya kıçını dönüyo bize ya ters duruyo şimdiden ćok inat belli😆 amin inşallah hayırlısıyla canm🌼

ahah benim minik de öyleydi ya 😂😂 bir giderim sırtı dönük bir giderim bağdaş kurmuş bir giderim kordon önüne gelmiş ay ay 😂😂 canımızı okudu 27. Haftya kadar . Abisi de bunun gibi çok hararetli bir bebekti şuan uslu bir çocuk inşallah Buda abisi gibi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar