Merak ediyorum kızlar😊🌺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Merak ediyorum kızlar😊🌺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 739 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Merak ediyorum kızlar😊🌺
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız hamilelik nasıl gidiyo yarın kontrolüm var şuan 4 ay 3 günlük oldum sizce cinsiyet belli olurmu bu defa merak ediyorum 😊
Birde hayırlı günler bol bol dua edelim rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla🤲
Meraba kuzum ben iyiyim hamilelik de iyi gidiyor çok şükür ama kızım hasta ateşleniyor isal oluyor sabahtan beri doğru düzgün bişey yemedi uymak istiyor sürekli halsiz. Bence bebeğinin cinsiyeti görünür canım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ah

ahah benim minik de öyleydi ya 😂😂 bir giderim sırtı dönük bir giderim bağdaş kurmuş bir giderim kordon önüne gelmiş ay ay 😂😂 canımızı okudu 27. Haftya kadar . Abisi de bunun gibi çok hararetli bir bebekti şuan uslu bir çocuk inşallah Buda abisi gibi olur
İnşallah canm hayırlısıyla al kucağına inşallah 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meraba kuzum ben iyiyim hamilelik de iyi gidiyor çok şükür ama kızım hasta ateşleniyor isal oluyor sabahtan beri doğru düzgün bişey yemedi uymak istiyor sürekli halsiz. Bence bebeğinin cinsiyeti görünür canım
Geçmiş olsun canm çok kötü salgın var benim kızda rahatsızdı göndermedim okula banada bulaştırdı valla

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba nasılsınız hamilelik nasıl gidiyo yarın kontrolüm var şuan 4 ay 3 günlük oldum sizce cinsiyet belli olurmu bu defa merak ediyorum 😊
Birde hayırlı günler bol bol dua edelim rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla🤲
Belli olur cinsiyeti canım 🥰 gönlünden ne geçiyorsa rabbim onu nasip etsin inşallah ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canm hayırlısıyla al kucağına inşallah 😘

Geçmiş olsun canm çok kötü salgın var benim kızda rahatsızdı göndermedim okula banada bulaştırdı valla
Cümlemiz sağ Salim alalım inşallah

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Allah iyilik versin canm çok hareketli olacak bebiş belli 😊 kız sorma ya valla şiştim ya kıçını dönüyo bize ya ters duruyo şimdiden ćok inat belli😆 amin inşallah hayırlısıyla canm🌼

Allah iyilik versin Amin inşallah canm çok sağol😘

Allah iyilik versin Amin inşallah canm çok sağol😘
Rica ederim canım 🤗🤗Cinsiyeti öğrenir öğrenmez bizede de olurmu❣🥰ama bnce erkek içimden öyle geçiyor 🐣👼🤎🤗🥰Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet belli olur kendini saklamazsa eğer 😂
İçimden erkek Bebek bence seninki öyle hissediyorum valla 🥰 hayırlısı olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar