hamile kalmak için ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zhra tarafından oluşturulan hamile kalmak için ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,339 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı hamile kalmak için ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zhra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkysf

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah çok sağolun bu zamana kadar hiç doktora gitmedim eşim diyo gitmeyelim nasip kısmet olursa olur olmazsa olmaz bende çok istiyorum yanlızım diye
Olur mu öyle şey canım temeli sağlam atmak lazım Allah korusun gebelik öncesi senin kontrol olman çok önemli bunda kısmet vs işi ile olmaz Allah korusun ya bir terslik vs varsa ve hamile kalıp kaybetse sakin ihmal etme jinekolojik muayene çok ama çok önemli lütfen ihmal etme sana yapabileceğim en iyi tavsiye bu lütfen sağlıklı bebekler için hit ve muayene ol sağlıcakla kavuş inşallah ben iki defa kaybettim bak en büyük neden enfeksiyon ve rahim Ağzı yetmezliği sakin ihmal etme canım sakın

Zhra

Kayıtlı Üye
rank
Olur mu öyle şey canım temeli sağlam atmak lazım Allah korusun gebelik öncesi senin kontrol olman çok önemli bunda kısmet vs işi ile olmaz Allah korusun ya bir terslik vs varsa ve hamile kalıp kaybetse sakin ihmal etme jinekolojik muayene çok ama çok önemli lütfen ihmal etme sana yapabileceğim en iyi tavsiye bu lütfen sağlıklı bebekler için hit ve muayene ol sağlıcakla kavuş inşallah ben iki defa kaybettim bak en büyük neden enfeksiyon ve rahim Ağzı yetmezliği sakin ihmal etme canım saen yakın

Olur mu öyle şey canım temeli sağlam atmak lazım Allah korusun gebelik öncesi senin kontrol olman çok önemli bunda kısmet vs işi ile olmaz Allah korusun ya bir terslik vs varsa ve hamile kalıp kaybetse sakin ihmal etme jinekolojik muayene çok ama çok önemli lütfen ihmal etme sana yapabileceğim en iyi tavsiye bu lütfen sağlıklı bebekler için hit ve muayene ol sağlıcakla kavuş inşallah ben iki defa kaybettim bak en büyük neden enfeksiyon ve rahim Ağzı yetmezliği sakin ihmal etme canım sakın
Dün söyledim eşime en yakın zamanda gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Folikasit kullanmistim ve bol dua sabır diğer hersey senin oldu olucak stresine sokar ve stres hic iyi değil o yüzden sabır.
İnşallah

Nurti

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için bir şey kullandınız mı yada içtiniz mi ben çok istiyorum ama olmuyo
Kür vs böyle şeyler hormonları etkiliyor herkese aynı etkiyi göstermiyor . Soğan suyu bende içtim kaldım evet zararsız o ama lütfen başka kürler deneme ve en önemlisi ovulasyon takibi yapmazsan hamile kalamazsin Instagram'da birgebenin günlüğü var mutlaka bak ona ben o bilgiler sayesinde 2 senede 2 kere hamile kaldım herşeyden önce mutlaka genel bir kontrol eşinde seninde sonra o testi al ve yap direk yumurtlama zamanını biliyosun

Zhra

Kayıtlı Üye
rank
Kür vs böyle şeyler hormonları etkiliyor herkese aynı etkiyi göstermiyor . Soğan suyu bende içtim kaldım evet zararsız o ama lütfen başka kürler deneme ve en önemlisi ovulasyon takibi yapmazsan hamile kalamazsin Instagram'da birgebenin günlüğü var mutlaka bak ona ben o bilgiler sayesinde 2 senede 2 kere hamile kaldım herşeyden önce mutlaka genel bir kontrol eşinde seninde sonra o testi al ve yap direk yumurtlama zamanını biliyosun
Çok teşekkür ederim sağol 🙏😇

Mutlu hamiş

Kayıtlı Üye
rank
önce folik asite başla ben diafol kullandim.Ovülasyon testi var canım internetten aç videolarını izle ve uygula .birde ilişki sonrası bacaklarını duvara uzat ve yarım saat bekle ayağa kalkma .Ben bu yöntemleri kullandım işe yaradı tavsiyemdir.

Mlkysf

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için bir şey kullandınız mı yada içtiniz mi ben çok istiyorum ama olmuyo
Rabbım tez zamanda hayırlısı ile nasip etsin ben sana hacamat tavsiye ederim özellikle kuyruk sokumuna düzenli olarak yaptır.Ben sünnet olduğu için genel olarak şifa olur duası ile hacamat yaptırıyordum hamilelikle alakası yoktu her yaptırdığımda kuyruk sokumuna da bir kupa vurulurdu.Cocuk düşünmeye başladık 6 yıl aradan sonra ve ilk ayda hamile kaldım elhamdülillah Sonradan öğrendim ki çocuk için özellikle kuyruk sokumuna hacamat önerilirmiş bende bu kadar bu yüzden tuttuğunu düşündüm açıkcası.Rabbim bu zamanda nasip edecekmiş demek ki ama sebeplere de sarılmak lazım bunu da bir dene canım insaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar