Hamile. Kalmak icjn canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamile. Kalmak icjn canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 946 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile. Kalmak icjn canlar
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim en son 12.01 adet oldum ne zamanları bebek için denemeliyim tarih olarak
Adet tin 1 gününü de sayarsam bugün 13 gün oldu

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim en son 12.01 adet oldum ne zamanları bebek için denemeliyim tarih olarak
Hamile kalmak icin programlar var app den indirebilirsin.. bu tarihleri girdigin zaman hangi tarihler gebelik icin uygun gosteriyor..

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Adetin 28 günde bir oluyorsan 14 dinci gün ilişki olması lazım eyer 30 günde bir oluyorsan 15 gününden 18 gününe kadar ilişki olması lazım ondan sonrada 2 3. 2 3 olması lazım canm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum adetin biter bitmez gün aşırı ilişkiye girin, folik asit kullanımına başla, ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma 10-15 dakika yat. Gün aşırı ilişkiye girince hem sperm daha sağlıklı oluyor hemde yumurtlamayı tutturabilirsin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Tm sagolun canlarımm yarın 14 gün oluyor yarın yapicaz yumurtlamadan bir kaç gün önce yapamadık malesef yarınde tutar ama inşallah dimi

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Vallah biz cook takip ettik olmadi şimdi maşallah korunuyoruz 2 tane öyle oldu gelişi güzel yapin daha rahat tutuyor katılınca zoroluyor Allah heristeyene nasip etsin inş anneliği babalığı hak edene tabi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Onu kimse bilemez her insanın farklıdır yumurtlama günleri ve heray aynı gün olacak diyr kanun yom hatta heray ymrtlama bilr olacak diye bişi yok. En güzeli adet bitiminden itibaren başlayın ovülasyon testleriyle ymrtlama gününüzü bulabilir değerlendireblrsiniz en garantisi bu yada doktora gidip ymrtlama takibi yaptırın ve değerlendirin başka türlü çok zor denk getirmek benden size tavsiye 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar