Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraaa tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,054 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan Zehraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehraaa

Zehraaa

Kayıtlı Üye
rank
Yardımcı olur musunuz hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum 8 aylık evliyim doktora yeni evliyim diye çok gitmek istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen

A

Anne sevdası

Guest
Merhaba.Eşinle cinsel ilişkiye girdikten sonra ayağa kalkma popona yastığı koy ve asla otuz dakika kalkma bunu yapiyorsan olmuyorsa o zaman ovulyasiya vaktini bekle bi sorun yoktursa mutlaka olucak Allahın izniyle ALLAH bütün isteyenlere versin
Yardımcı olur musunuz hamile kalmak istiyorum ama kalamıyorum 8 aylık evliyim doktora yeni evliyim diye çok gitmek istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen
Merhaba.Eşinle cinsel ilişkiye girdikten sonra ayağa kalkma popona yastığı koy ve asla otuz dakika kalkma bunu yapiyorsan olmuyorsa o zaman ovulyasiya vaktini bekle bi sorun yoktursa mutlaka olucak Allahın izniyle ALLAH bütün isteyenlere versin

Ş

Şirin

Guest
Merhaba adetlerimiz düzenliyse netten gününüzü takip edin.eger düzensiz ise ovulasyon testi alıp ordan takip edep o günleri değerlendirin eger bu sekilde de olmuyorsa doktora görünün bence

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende kalmak istemistim oncesinde ben doktora gittim yumurtaliklarima baktirmaya sende sorun yoksa esinden sperm sayisina bakmak icin test istiyorlar bende cok sukurbi sikinti cikmadi o surec icinde hamile kaldim esiminde doktora gitmesine gerek kalmadi insaallah sende hamile kalirsin canim ama bildim kadariyla sogan suyu kadin yollarindaki enfeksiyona iyi geliyor diye biliyorum yani

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ragl gunleriniz günü gününeyse 2 günde bir birliktelik olun ve olduktan sonra ayağa kalkmayın ve ayaklarınızı havaya yükseğe kaldırıp 20 dk durun birde diyelim regl 1 inde oldunuz üstüne 14 ekleyin 15 yapıyor ya yani 14-15-16inci günleri birliktelik olsa tutma ihtimali yüksektir

Hatice6828

Kayıtlı Üye
rank
Gebe kalmayı kolaylaştıran bir hap vardı. Folik asitti sanırım. Onu iç düzenli olarak. Yumurtlama dönemini takip et. O günlerde 2 defa spor yapın, ondan sonraki günlerde teke devam edin. İnşallah olacaksınız.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar