Sorum var Hamile kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fehime tarafından oluşturulan Hamile kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak
Konbuyu başlatan fehime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

fehime

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sadece o gece girdik birde yumurtlama 2 gün önce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşbulduk canım 3 buçuk ay oldu doktora henüz gitmedim
Daha çok yeni evlisin canim evliligim tadını çıkart zaten doktorda bakmaz sana 1 sene geçmesi lazım inşallah Allah'ım nasip eder tez vakitte

fehime

Kayıtlı Üye
rank
Ev
Daha çok yeni evlisin canim evliligim tadını çıkart zaten doktorda bakmaz sana 1 sene geçmesi lazım inşallah Allah'ım nasip eder tez vakitte
Evet canım ama eşim istiyor çok fazla ayrıca kayınvalidem psikolojik baskı var üzerimde benimle birlikte eşimin ailesinin tarafından evlenen oldu hamileler bana baskı oluyor herkes hamile gibisinden

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ev

Evet canım ama eşim istiyor çok fazla ayrıca kayınvalidem psikolojik baskı var üzerimde benimle birlikte eşimin ailesinin tarafından evlenen oldu hamileler bana baskı oluyor herkes hamile gibisinden
Ben iyi saburliymisim 12 yıl beklediğime göre

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ev

Ona ne ya Allah'ım yarabbim düşünmüyoruz de yeni evliyim de dengesiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar