Sorum var Lohusalıkta hamile kalmak olurmu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaqut tarafından oluşturulan Lohusalıkta hamile kalmak olurmu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,091 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalıkta hamile kalmak olurmu?
Konbuyu başlatan Yaqut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bi yakınım var lohusalık döneminde, ilişkiye girmiş çok korkuyor hamile kalır diye. Bence o dönemde kalınmaz dimi?
Lohusalıkta ilişkiye girmek doğru değil, sağlık açısından da doğru değil. Ha olmuşla ölmüşe çare yok derler ama hamile kalabilir. Ben 10 günlükken doktor kontrolüne gittiğim zaman doktorum söylemişti

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bi yakınım var lohusalık döneminde, ilişkiye girmiş çok korkuyor hamile kalır diye. Bence o dönemde kalınmaz dimi?
Yanlış anlama ama lohusa iken insan kendinden tiksinir ya o kan kokusu o ruh hali o psikoloji çok kötü ne diyeyim bilemedim hamilelik olmuşsa da Allah yardımcısi olsun zor valla 🥴

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hamile kalma olasılığı var. Doğum sonrası kontrole gitmesi gerekir. En doğru cevabı doktoru verir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merve sen tekrarmi açıldın kapalımiydin daha once
Elifim nasılsın napiyorsun çocuklar nasıl döndün mü evine

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Amca kızım bebeği kirkliydi hamile kaldı dedim nasıl oluyo doğum yapar yapmaz ilişkiye girebiliyon ki dedi dikişim yok ki velhasıl iki kızı oldu ikiz gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar