Sorum var LOHUSALIKTA İLAÇ KULLANIMI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan LOHUSALIKTA İLAÇ KULLANIMI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı LOHUSALIKTA İLAÇ KULLANIMI
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR 13 GÜNLÜK SEZERYANIMI GERİDE BIRAKTIM YALNIZ TABURCU ETTİKLERİNDE İLAÇ VERMİŞLERDİ KAN HAPI ANTİBİYOTİK VE AĞRI KESİCİ OLAN MAJEZİK VERMİŞLER KULLANDIM BİTİRDİM SONRA BAKMAK AKLIMA GELDİ HAMİLELİKTE SADECE PAROL İÇERKEN NASIL OLUYODA BEBEĞİME SÜT VERDİĞİM DÖNEMDE İÇİYORUM BU NORMAL Mİ HİÇ İÇEN OLDU MU NETTEN BAKTIM ÇOL ZARARLI HATTA O SÜTÜ SAĞIP GÖĞÜSLERİNİ BOŞALTTIKTAN SONRA BEBEĞİNİZİ EMZİRİN DİYORLAR NAPIYIM YA BEL AĞRIM ÇOK PAROL ETKİ ETMEDİ Kİ😥😥😥

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR 13 GÜNLÜK SEZERYANIMI GERİDE BIRAKTIM YALNIZ TABURCU ETTİKLERİNDE İLAÇ VERMİŞLERDİ KAN HAPI ANTİBİYOTİK VE AĞRI KESİCİ OLAN MAJEZİK VERMİŞLER KULLANDIM BİTİRDİM SONRA BAKMAK AKLIMA GELDİ HAMİLELİKTE SADECE PAROL İÇERKEN NASIL OLUYODA BEBEĞİME SÜT VERDİĞİM DÖNEMDE İÇİYORUM BU NORMAL Mİ HİÇ İÇEN OLDU MU NETTEN BAKTIM ÇOL ZARARLI HATTA O SÜTÜ SAĞIP GÖĞÜSLERİNİ BOŞALTTIKTAN SONRA BEBEĞİNİZİ EMZİRİN DİYORLAR NAPIYIM YA BEL AĞRIM ÇOK PAROL ETKİ ETMEDİ Kİ😥😥😥
Bende migren için gittim parol etki etmez majezik iç dedi doktor demek ki zararlı değil olsa doktorlarda vermez bence sıkma canını ama çok sık içme yinede geçmiş olsun

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın canım valla manisadan o kadar korktum ki artık hiçbirşeylerine inanmıyorum rabbim hepsini islah etsin hakkıkımı helal etmiyorum ben 😥tat alamadım bebeğimden daha ya
Hiç olumsuz durumlarda kalma bebisini düşün kokla sarıl ve bu sıkıntılı sürecin geçici olduğunu unutma bir iki haftaya herşey daha güzel olacak 🤗🤗🥰🥰

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Majezik mi aboo çok sıkıntılı valla tek parol ve minoset verdiler ağrı kesici onun dışında tehlikeli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende migren için gittim parol etki etmez majezik iç dedi doktor demek ki zararlı değil olsa doktorlarda vermez bence sıkma canını ama çok sık içme yinede geçmiş olsun
Emzirdiğin halde mi Majezik verdiler 😳 nasıl doktormuş ya ben oğlumu emzirirken grip oldum ateşlendim emzirdiğim için hiç birşey yapmadılar. Çok şaşırdım şuan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bana da minoset yazmıştı kuzum zararı olsa idi yazmazdi tabi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Türlü türlü bu doktorlar yemin ediyorum doğumdann sonra hastaneye gittim gözlerim kapanıyor acıdan paroldan başka bişey veremeyiz dediler gönderdiler benide

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Türlü türlü bu doktorlar yemin ediyorum doğumdann sonra hastaneye gittim gözlerim kapanıyor acıdan paroldan başka bişey veremeyiz dediler gönderdiler benide
Hepsi farklı telden takılıyor 🙄 bana majezik alabilirsin dedi ama ben kullanmadım en şiddetli migren ataklarinda bile bir parol aldım ağrıya dayandım mecburen majezik tercih etmedim ama doktor alabilirsin parol kesmez demişti 😬🤔

Tüm sayfalar yüklendi.