Sorum var Hamile kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fehime tarafından oluşturulan Hamile kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,412 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak
Konbuyu başlatan fehime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak istiyorum yumurtlama günü sadece ilişkiye girdik
Canım ilk önce psikoloji senin yaşadıklarını ben yaşadım 10 ay boyunca ağladım kisirim her ay doktora gittim çünkü pkos vardı. Hiç düşünme sakın bana kayın validem "eltin doğurgan eğer hamile kalırsa sakın bana deme benim yok die. Çok zoruma gitti evet geldiği ay gebe kaldı ben çok sevinmiştim sonra oklar bana döndü senin olur üzülme denildi aklımda en ufak haset yoktu ama çok üzüldüm bu lafalara. Bir gün yumurtam catladimi diye doktor test yaptı ya hamilesin yada eşinde problem dedi. Ben 2 ay boyunca test yapmadım yine adet düzensizliği var dedim. Sonra Allah bana bir ateş verdi hastaneye gittik ve gebeydim hemde 8 haftalik sakın üzülme şu an tekrar gebeyim. Duamdir sana RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN RABBİM EN KİSA ZAMANDA SANA NASİP ETSİN üzülme sakın takma kimseyi dogurunca anca sevmeye gelirler yine sen kosacaksin onlar sadece lafta

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Her ilişkidr hamile kalınmaz daha yeni evlisin. Düzenli ve korumasız ilişkiler de bazıları ilk 3 ay bazıları 8 ay bazıları 12 içinde gebe kalabilir. Bu vucudun dönemiyle alakalıdır. 1 yıl boyunca olmuyorsa doktora başvurulur. İnşllah olur sorun yoksa en kötü ihtimal bile kaç aya gebe kalabilirsin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar