Sorum var Hamile kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fehime tarafından oluşturulan Hamile kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,415 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak
Konbuyu başlatan fehime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
gunasri iliskiye girmek siperim sayisini azaltir canim
Doktor öyle tavsiye etti bir gün durup birgün dedi.boylelikle sperm dinlenmiş olur dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ilk önce psikoloji senin yaşadıklarını ben yaşadım 10 ay boyunca ağladım kisirim her ay doktora gittim çünkü pkos vardı. Hiç düşünme sakın bana kayın validem "eltin doğurgan eğer hamile kalırsa sakın bana deme benim yok die. Çok zoruma gitti evet geldiği ay gebe kaldı ben çok sevinmiştim sonra oklar bana döndü senin olur üzülme denildi aklımda en ufak haset yoktu ama çok üzüldüm bu lafalara. Bir gün yumurtam catladimi diye doktor test yaptı ya hamilesin yada eşinde problem dedi. Ben 2 ay boyunca test yapmadım yine adet düzensizliği var dedim. Sonra Allah bana bir ateş verdi hastaneye gittik ve gebeydim hemde 8 haftalik sakın üzülme şu an tekrar gebeyim. Duamdir sana RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN RABBİM EN KİSA ZAMANDA SANA NASİP ETSİN üzülme sakın takma kimseyi dogurunca anca sevmeye gelirler yine sen kosacaksin onlar sadece lafta
8 yıl boyunca pco yüzünden mi gebe kalamadiz

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak istiyorum yumurtlama günü sadece ilişkiye girdik
Bende evlenip 3 ay sonra hamile kaldim canim. InsaAllah sende kalirsin yani hamile kaldigima biraz olsun pişman diyilim amma. Yani cevremdeki baski yüzunden beni korkutuklari için ben hamile kaldim. Sen dinleme konuşulanlari. Amma illaki sende istiyorsan hamile kalmak. Ben eşimle evlendigim gece korundum ilk 2 ay filan korundum. Sonra dedilerki eyer korunursan cokk uzun sure . Hamile kalamassin tedavi olman gerekicek diye. Bende korkudan kaldim hamile. Esimle birlikde olurken popomun altina yastik koyardim sperma iyce gitsin içeriye. Birlikde oldukdan sonra hemen yatakdan kalmaman lazim. Yani biraz uraşirsaniz Allah sanada nasip eder kuzum ennnn hayirlisini dilerim senin icinn😍😍💕💕💐

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakmayin anlayamadım 8 yıl boyunca hiç denemediniz mi ya da denediniz de pco yüzünden olmadı mi yani olmama nedeni pco mu??
Canım ben evliligim 10 ay sonra çocuk sahibi oldum 10 ay boyunca da adet düzensizliği giderildi ilaçla yumurta çatlama testi yapıldı sonunda oldu. Pkos tabiki bir neden çünkü tek yumurtalık sağlam oluyor bedende diğer yumurtalık tembel diye adlandırılır pkos yüzünden. Tek yumurtayla gebe kalmaya çalışılıyor. Bence pkosta psikoloji önemli demişti doktor. Onunla yaşamayı bileceksin demisti

Doktor öyle tavsiye etti bir gün durup birgün dedi.boylelikle sperm dinlenmiş olur dedi

8 yıl boyunca pco yüzünden mi gebe kalamadiz
8 yıl meselesi yok yani hiç demedim böyle birsey

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar