Sorum var Hamile kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fehime tarafından oluşturulan Hamile kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak
Konbuyu başlatan fehime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben evliligim 10 ay sonra çocuk sahibi oldum 10 ay boyunca da adet düzensizliği giderildi ilaçla yumurta çatlama testi yapıldı sonunda oldu. Pkos tabiki bir neden çünkü tek yumurtalık sağlam oluyor bedende diğer yumurtalık tembel diye adlandırılır pkos yüzünden. Tek yumurtayla gebe kalmaya çalışılıyor. Bence pkosta psikoloji önemli demişti doktor. Onunla yaşamayı bileceksin demisti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

8 yıl meselesi yok yani hiç demedim böyle birsey
Hmm anladım yinede uzun süre hamile kalamama sorunu olmamış çok şükür

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Gençlerde pek görülmez. Sendeki sorun ne tam olarak
Bendeki sorun çok var.polikistik över var tiroitlerim yüksek cikiyor ilaç kullaniyorim.insulin direncim de yüksek çıktı.cok çok az da kan pıhtılaşması varmış yinede aspirin yazayım dedi.aspirin kullanıyorum.vitamin değerlerim düşük sebze ağırlıklı beslenmeliymisim.adetim düzenlidir ağrı sızı yok.dusuk yaptım 1 geçen sene 16 Kasım'da. durumlar böyle

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Bendeki sorun çok var.polikistik över var tiroitlerim yüksek cikiyor ilaç kullaniyorim.insulin direncim de yüksek çıktı.cok çok az da kan pıhtılaşması varmış yinede aspirin yazayım dedi.aspirin kullanıyorum.vitamin değerlerim düşük sebze ağırlıklı beslenmeliymisim.adetim düzenlidir ağrı sızı yok.dusuk yaptım 1 geçen sene 16 Kasım'da. durumlar böyle
Bu sorunlara neden olan pkos malesef sıkı diyet öneriyorlar insülin direnci kırmak için. Kandaki sorunun ufaksa gebelikte iğne veriyorlar. Sen kafaya takma biraz relax yasa bedenin hazır olduğunda Rabbim sana verir sağlıklı ilk önce sen sağlıklı ol. Pkos gebeliğe sorun değil bunu doğurmuş biri olarak söylüyorum ki sende gebe kaldın. Doğurganlığın gayet iyi pıhtı ve vitamini cozmen sağlıklı yeterli ve doktorun iyi olsun sana kötü konuşan değil seni pozitif yönlendirme yapabilen doktor bul. Rabbim nasib etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar