Hamile kalmayi:dusunuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Oykuderya210gomail.com tarafından oluşturulan Hamile kalmayi:dusunuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalmayi:dusunuyorum
Konbuyu başlatan Oykuderya210gomail.com
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 2 gebeligi dusunuyorum kizim 3 yasinda acaba:yapskm i die dusunuyorum
İkincisi doğana kadar 4 yaşında olur alah izin verirse yap gitsin😂♥️♥️🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar ben 2 gebeligi dusunuyorum kizim 3 yasinda acaba:yapskm i die dusunuyorum
Bnmde bı kiizm var 3 yaşını doldurali bı iki ay oldu bn şuan 36 haftalık hamileyim kizm çok heycanli dört gözle bkliyr kardesini çıkar artık şunu diyor tabi bn onu öyle görünce daha heyacanlaniyrum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnmde bı kiizm var 3 yaşını doldurali bı iki ay oldu bn şuan 36 haftalık hamileyim kizm çok heycanli dört gözle bkliyr kardesini çıkar artık şunu diyor tabi bn onu öyle görünce daha heyacanlaniyrum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence önemli olan sen sin sen senin psikolojin senin vücudun sen hazirmisin öncelik sensin benim ilk oğlum oldu rahmetli annem diyordu yap ikisi de büyüsün aradan çıksın nasıl olsa evden cikamiyorsun ikisi bir birinin kıyafetleri ni giyer buyur diyordu sana kendimden örnek vereyim ev dubleks daire idi temizliğe başla dip köşe bebekle 3saatim gidiyordu eşim dünkü yemeği yemez her gün ona yemek yap kendime bak bebeğe bak yıka giydir hayır dedim bu psikoloji ile yapamam altından kalkamam bana yardım eden yok eşim desen anasının evinde hep kadınlar yapmış ev işini kadının görevi olarak gören biri herkes eşimin ailesi Diyarbakır li onlar bile eşimi doldurup diyordu bu niye çocuk yapmıyor baktım görümcem iki çocuk arka arka ya yaptı aralarında 4yas vardı ikisinde erkek çocuk saç baş kavga ediyorlardı beni eleştiren görümcem e dedim nasıl çocuklar iyiler mi ateş ateş canımı okuyorlar diyor ben 13yil sonra kendim istediğim için yapmaya karar verdim 33+6haftalik hamileyim etrafımda dir dir eden yok Allah a şükür önemli olan sen sin unutma sen ne istiyorsun senin bedenin senin kararın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar