Sorum var Hamile kıyafetleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar333 tarafından oluşturulan Hamile kıyafetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kıyafetleri
Konbuyu başlatan Bahar333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bahar333

Kayıtlı Üye
rank
Ayy benim de hiç sıkıntm olmadı o yönden benim pantalonlarım hep bol olduğu için. O yönden de sıkıntı çekmedim 😂😂
Ne güzel valla 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben genellikle eşimin kıyafetlerini giyiyorum 😂 ama lcw de büyük beden reyonları var oralardan alışveriş yapabilirsin
Boy 1.58 olunca buyuk bedenler cuval gibi oldu 😄😄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel valla 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boy 1.58 olunca buyuk bedenler cuval gibi oldu 😄😄
Çiçeğim eğer açıksan giyim konusunda pek sıkıntı çekilmiyor ama kapalı bir kadın daha çok sıkıntı yaşıyor bu konuda. Şahsen ben büyük beden tişört giyiyorum altına da bizim burda hamile kıyafetleri satan uygun bi mağaza var ordan 2 tayt aldım gündelik evdede yine büyük beden boxer giyiyorum 😂 İç çamaşırı konusunda zaten tutku markanın yüksek bel külotlari var onları almanı tavsiye ederim hiç hamile küloduna girme. Dediğimin fiyatı 15-20 tl hamile külotları kalitelisi 40 tl den başlıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar 17 haftalık hamileyim. Giysilerim baya kücük gelmeye basladı. Dün avm ye gittim lcw koton vs. baktim.Kesinlikle düzgün bir sey bulamadim. Diger magazalarda tayt disinda bir sey yok. Yazin o sicakta tayt giyemem diye düsunüyorum. İnternete baktim ona da güvenemedim olur mu olmaz mi diye. Önerdiğiniz bir site var mı? Siz alışverişinizi nerden yaptiniz ? Ne giyeceğimi şaşırdım ☹️
Kuzum ben tesettürlü olduğum için internetten tofisa tesettür island ve sefa merveden bakıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar