Hamile Miyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Hamile Miyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,278 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile Miyim?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah dua edin lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıktı canım 83 beta değerim
Etmem miii hiicc canım benim sagsalim inşallah nerde bekleyen varsa Allah nasip etsin. Herkeslere sorunsuz güzel saglikli gebelikler nasip etsin sağlıklı sihhatli evlatlar getirelim dünyaya gerçekten çok sevindim. Düşük yaptığını tekrar denedigini biliyordum Allah gönlüne göre versin canım. Şimdi baya küçük anladigim kadarıyla. Gidicen mi hemen doktora beklicekmisin bir iki hafta

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Etmem miii hiicc canım benim sagsalim inşallah nerde bekleyen varsa Allah nasip etsin. Herkeslere sorunsuz güzel saglikli gebelikler nasip etsin sağlıklı sihhatli evlatlar getirelim dünyaya gerçekten çok sevindim. Düşük yaptığını tekrar denedigini biliyordum Allah gönlüne göre versin canım. Şimdi baya küçük anladigim kadarıyla. Gidicen mi hemen doktora beklicekmisin bir iki hafta
Evet hemen gidicem doktorum hamile kaldığın gibi gel demişti çünkü Allah bin kere razı olsun canım dualarınızı esirgemeyin çok teşekkür ediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar