Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde skkyyyzn tarafından oluşturulan Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,672 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?
Konbuyu başlatan skkyyyzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son düzenleme:

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
@Aynurka kuzum köpekler yazmış 🤣
Haketmisler ki demişim burdaki soranda haketmis demişim eğer üslubunu beğenmiyorsan cevap vermezsin kalkıp evlilik dışı ilişkiye girip burda da geniş geniş o konu hakkında soru sorması çok mu normal ne zaman dedim bilmiyorum köpek diye ama köpeklere hakaret etmek istemezdim burdan tüm sokak hayvanlarından özür diliyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Haketmisler ki demişim burdaki soranda haketmis demişim eğer üslubunu beğenmiyorsan cevap vermezsin kalkıp evlilik dışı ilişkiye girip burda da geniş geniş o konu hakkında soru sorması çok mu normal ne zaman dedim bilmiyorum köpek diye ama köpeklere hakaret etmek istemezdim burdan tüm sokak hayvanlarından özür diliyorum
Canım seni uyarmıştık lütfen üslubuna dikkat et burda kim ne yapmış ise kendine yapar bizim hakaret edeceğimizi anlamına gelmiyor hiç kimseye ne sen ne ben ne baskasi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kime göre haketmişler o insanın hayatında senin vasfın ne ki hakaret etme hakkını kendinde buldun ? Şuan biri çıkıp senin şu çirkin yazıların için sana hakaret etse sonra gelip. Zamanında terbiye almamış alsaymış hakettiki dedim dese ne düşünürsün? Daha kaç kez uyarmamız lazım o insanın yaptığı günah seni ne kadar ilgilendirir. Bizim için günah o kişinin müslüman olduğunu nerden biliyorsun belki ona göre normal. Tabiki olayları normalleştirmiyoruz ama kusura bakma böyle şeyletn önüne hakaret ederek geçemeyiz? Sanada biri gelip terbiyen nerde kaldı diye sorar. Cidden bu son uyarı kimsenin annesi, babası, ablsj ki akrsbası olsan dahi sana hakaret etme hakkını vermiyor. Umarım bu bilinçle devam etmezsin

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kime göre haketmişler o insanın hayatında senin vasfın ne ki hakaret etme hakkını kendinde buldun ? Şuan biri çıkıp senin şu çirkin yazıların için sana hakaret etse sonra gelip. Zamanında terbiye almamış alsaymış hakettiki dedim dese ne düşünürsün? Daha kaç kez uyarmamız lazım o insanın yaptığı günah seni ne kadar ilgilendirir. Bizim için günah o kişinin müslüman olduğunu nerden biliyorsun belki ona göre normal. Tabiki olayları normalleştirmiyoruz ama kusura bakma böyle şeyletn önüne hakaret ederek geçemeyiz? Sanada biri gelip terbiyen nerde kaldı diye sorar. Cidden bu son uyarı kimsenin annesi, babası, ablsj ki akrsbası olsan dahi sana hakaret etme hakkını vermiyor. Umarım bu bilinçle devam etmezsin
Valla kusura bakma sen değil isterse bakan gelse ben bu üslubumu değiştirmem benim aldığım terbiyeyi sorgulamak size kalmadı benim terbiyeme laf edesiye kadar gidin kendi ahlakiniza bakın herşeyi normalmiş gibi cevaplıyosun bu kadar normal karşılandığına göre senin içinde normal bişey bu hem bunun dinle alakası dinimiz ahlak kurallarına uymamızi istiyor diye diğer dinler başka bişey demiyor ahlak insanın icinden gelen biseydir ben neymiş ona köpek demişim buna demişim hülyanin kocasına demişim doktora demişim başkasına demişim yav kardeşim madem bu kadar eşinizi seviyorsunuz milletin ağzına laf etmeyin eşyalarını getirmiş felan deyipte kıza üzüldüğüm için dedim Nasreddin hocanın masalda bir sözü var bilir misin bilmiyorum hırsızın hiç mi suçu yok millet yapıyor ediyor burda yayıyor ondan sonra burda laf söyleyince haklı mı oluyor duymak istemiyorsa yaymasin

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Üye olur olmaz kendi durumunu beğenmiş dakikasında ve hemen kendi postuna yazmış
Aynennnn yaaaa😳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamze hanim iki soru sormak icin girdim suraya yani lafi suratiniza yiyince hirsinizi bir turlu cikaramadiniz inanin hic merakli degilim aslinda su seviyesiz siteye ama denize dusen yilana sarilir mantigi oldu bende de asla terbiyemi bozmak istemezdim ama bosverin burda boyle bos bos laklaki milletle ugrasmayi inanin daha mutlu olursunuz.Amacim hepinizden adamakilli cevap almakti ama arzu isimli benegi olan hanimefendi haricinde gercekten hepiniz cirkefsiniz cok komik iki dakikada bir sey yapmamama ragmen delirdiniz laf yiyince
Ahlaktan konusana bak 🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla kusura bakma sen değil isterse bakan gelse ben bu üslubumu değiştirmem benim aldığım terbiyeyi sorgulamak size kalmadı benim terbiyeme laf edesiye kadar gidin kendi ahlakiniza bakın herşeyi normalmiş gibi cevaplıyosun bu kadar normal karşılandığına göre senin içinde normal bişey bu hem bunun dinle alakası dinimiz ahlak kurallarına uymamızi istiyor diye diğer dinler başka bişey demiyor ahlak insanın icinden gelen biseydir ben neymiş ona köpek demişim buna demişim hülyanin kocasına demişim doktora demişim başkasına demişim yav kardeşim madem bu kadar eşinizi seviyorsunuz milletin ağzına laf etmeyin eşyalarını getirmiş felan deyipte kıza üzüldüğüm için dedim Nasreddin hocanın masalda bir sözü var bilir misin bilmiyorum hırsızın hiç mi suçu yok millet yapıyor ediyor burda yayıyor ondan sonra burda laf söyleyince haklı mı oluyor duymak istemiyorsa yaymasin
Yok senin edebin olmadığı gibi yazılanları anlamada da problemin var. Oradan bakınca sence ahlak dışı olayları normalleşitrcek birine mi benziyorum benim ağzımı açtırma ama eski yazdığın postlara bakıp kocanım yediği nanelere rağmen hala nasıl onun koynuna girdiğini düşün şstersen birde olaya o yönden bak ha ? Kim normelleştiriypr belki görürsüün. Sende bir evlat sahibisin ne diyim burada yasak ilişki yaşamış birine onun hesabı rabbimle kendi arasında biz uyarsak anlayacak mk yada yargılasak. O kadar müslümansın neden ağzını o kadar bozuyorsun peki der misin? Gelmişsin birde yapıyorlar ediyorlar yardım istiyorlar demişssin zamanında sen neden o seni aldatan kocan için yardım istedin. Namustan bahseden kişiye bak bana😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.