Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde skkyyyzn tarafından oluşturulan Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,670 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?
Konbuyu başlatan skkyyyzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Gamze hanim iki soru sormak icin girdim suraya yani lafi suratiniza yiyince hirsinizi bir turlu cikaramadiniz inanin hic merakli degilim aslinda su seviyesiz siteye ama denize dusen yilana sarilir mantigi oldu bende de asla terbiyemi bozmak istemezdim ama bosverin burda boyle bos bos laklaki milletle ugrasmayi inanin daha mutlu olursunuz.Amacim hepinizden adamakilli cevap almakti ama arzu isimli benegi olan hanimefendi haricinde gercekten hepiniz cirkefsiniz cok komik iki dakikada bir sey yapmamama ragmen delirdiniz laf yiyince
Geçenki soru soran kız degilmisin sen hatta ben hamileyken burda saçma saçma soru soruyordun hala soruyonmu sen nasıl birisin ya valla akıl sır erdiremiyom sana gidip muayene ol diye kaç kere dedik

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Yok senin edebin olmadığı gibi yazılanları anlamada da problemin var. Oradan bakınca sence ahlak dışı olayları normalleşitrcek birine mi benziyorum benim ağzımı açtırma ama eski yazdığın postlara bakıp kocanım yediği nanelere rağmen hala nasıl onun koynuna girdiğini düşün şstersen birde olaya o yönden bak ha ? Kim normelleştiriypr belki görürsüün. Sende bir evlat sahibisin ne diyim burada yasak ilişki yaşamış birine onun hesabı rabbimle kendi arasında biz uyarsak anlayacak mk yada yargılasak. O kadar müslümansın neden ağzını o kadar bozuyorsun peki der misin? Gelmişsin birde yapıyorlar ediyorlar yardım istiyorlar demişssin zamanında sen neden o seni aldatan kocan için yardım istedin. Namustan bahseden kişiye bak bana😂😂
Off kızlar bosverin de bunları size bisey anlaticam yaa bizim buralar sis dolu ve ben 4.katta oturuyomm.ve yine kayınbaba vakasıyla karşılaştim😄😄🤢Aşağısı sis diye bahçeyi göremiyorum.Elimden büyük bir karton vardı kayınbabam da aşağıda odun kiriyodu bahçede yani o kartonu atarken adamın bütün başını kaplamiss😅😅😅Yani suç bnde degilki valla aşağıda olduğunu bilmiyordum ki...odun sesi bile gelmiyordu bana ama dışarıyı Bi görün sisten görünmüyor benim suçum değil bu arada şimdi gidip biraz yalakalık yapayim aaa babacım bak sana çay getirdim soğuk havada iyi gelir bakalım ne tepki vericek🤣🤣🤣🤣

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Off kızlar bosverin de bunları size bisey anlaticam yaa bizim buralar sis dolu ve ben 4.katta oturuyomm.ve yine kayınbaba vakasıyla karşılaştim😄😄🤢Aşağısı sis diye bahçeyi göremiyorum.Elimden büyük bir karton vardı kayınbabam da aşağıda odun kiriyodu bahçede yani o kartonu atarken adamın bütün başını kaplamiss😅😅😅Yani suç bnde degilki valla aşağıda olduğunu bilmiyordum ki...odun sesi bile gelmiyordu bana ama dışarıyı Bi görün sisten görünmüyor benim suçum değil bu arada şimdi gidip biraz yalakalık yapayim aaa babacım bak sana çay getirdim soğuk havada iyi gelir bakalım ne tepki vericek🤣🤣🤣🤣
Kız ne diyim sana 😂😂insan seninle yaşlanmaz valla

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız ne diyim sana 😂😂insan seninle yaşlanmaz valla
Saol bebeğim nedir bu kayınbabam in bnden çektiği adam yine seviyo beni 🤣🤣🤣Ayşem çay götürdüm adam banamisin demedi hiç demedide benim başıma düşen karton nerden geldi 🤣🤣ayyy patlicam gülmekten yaaa offffff..

Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Saol bebeğim nedir bu kayınbabam in bnden çektiği adam yine seviyo beni 🤣🤣🤣Ayşem çay götürdüm adam banamisin demedi hiç demedide benim başıma düşen karton nerden geldi 🤣🤣ayyy patlicam gülmekten yaaa offffff..
Deseydin ya ya baba ben aşağıda seni göremedim öyle havadan bir salladım 😂😂oda sana denk geldi diye. Yazık ya şimdi onun nereden geldiğini düşünecek 😂😂. Kız profilde ki sen miisn

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Deseydin ya ya baba ben aşağıda seni göremedim öyle havadan bir salladım 😂😂oda sana denk geldi diye. Yazık ya şimdi onun nereden geldiğini düşünecek 😂😂. Kız profilde ki sen miisn
Canım hiç sormadı ki bile yaa dua edeyimde adam beyninden hasar alipta hafıza kaybı yaşamasın en sevdiği gelini benim valla billa unutur 🤣🤣🤣evet cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım hiç sormadı ki bile yaa dua edeyimde adam beyninden hasar alipta hafıza kaybı yaşamasın en sevdiği gelini benim valla billa unutur 🤣🤣🤣evet cnm
Abartma kuzum nasıl karton yüüznden hafıza kaybı yaşasın 😂😂oy maşallalh canım yavruların göz rengini senden alır umarım 🤲🏻❤️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar