Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde skkyyyzn tarafından oluşturulan Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,701 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile olabilir miyim mumkun mu boyle bir sey ?
Konbuyu başlatan skkyyyzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
La havle hanimefendi dedigim seyi anlamiyorsunuz galiba.Senin kocan sana helal de senin yatak odan millete helal mi o zaman illa beni konusturacaksiniz kim bilir kac tane erkek kadin profilinde su siteye girip yazdiklarinizdan,koydugunuz fotograflardan kendini tatmin ediyor.O erkeklere helal mi sizin yatak odaniz.Madem ahlak bekciligi yapiyoruz Kimse kimsenin helal de olsa haram da olsa yatak odasini bilmemeli kocanla arandaki seyden senin pedindeki kandan vs bize ne.Onemli olan dini manevi yonden degil objektif bakip birbirimize yardimci olmak.Simdi ben kcoamla yasadim bu iliskiyi deseydim ayy canim diye baslayan cevaplar alacaktim.Herkesin dini inanislari ayni olmak zorunda degil.Ne olursa olsun temel konu ve beklenen cevap ayni.Birinin dur demesi lazim diyorsunuz da 2 kere yazmisim suraya yani madem konu basligini ayni gordun yiklama ustune yani sonra kadin kadina neden dusman.Anlamiyorum ben sizi vallahi diyecegin iki laf var olabilir veya olmaz oyle sey diye niye bu kadar uzattin anlamadim.Konuya odaklan lutfen.Bu sitede insanlarin pedlerinin fotograflari var yani el insaf
Kadın kadının düşmanı değil dün açtın herkez cevap verdi sende ona göre yol cizebilirsin her gün aynı soruyu sorarsa aynı cevabı alırsın yani bı anlamı yok her gün sormanın

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
La havle hanimefendi dedigim seyi anlamiyorsunuz galiba.Senin kocan sana helal de senin yatak odan millete helal mi o zaman illa beni konusturacaksiniz kim bilir kac tane erkek kadin profilinde su siteye girip yazdiklarinizdan,koydugunuz fotograflardan kendini tatmin ediyor.O erkeklere helal mi sizin yatak odaniz.Madem ahlak bekciligi yapiyoruz Kimse kimsenin helal de olsa haram da olsa yatak odasini bilmemeli kocanla arandaki seyden senin pedindeki kandan vs bize ne.Onemli olan dini manevi yonden degil objektif bakip birbirimize yardimci olmak.Simdi ben kcoamla yasadim bu iliskiyi deseydim ayy canim diye baslayan cevaplar alacaktim.Herkesin dini inanislari ayni olmak zorunda degil.Ne olursa olsun temel konu ve beklenen cevap ayni.Birinin dur demesi lazim diyorsunuz da 2 kere yazmisim suraya yani madem konu basligini ayni gordun yiklama ustune yani sonra kadin kadina neden dusman.Anlamiyorum ben sizi vallahi diyecegin iki laf var olabilir veya olmaz oyle sey diye niye bu kadar uzattin anlamadim.Konuya odaklan lutfen.Bu sitede insanlarin pedlerinin fotograflari var yani el insaf
Ağzın iyi laf yapmış masallah

skkyyyzn

Kayıtlı Üye
rank
Kadın kadının düşmanı değil dün açtın herkez cevap verdi sende ona göre yol cizebilirsin her gün aynı soruyu sorarsa aynı cevabı alırsın yani bı anlamı yok her gün sormanın
Burasi 3 kisilik bir site mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağzın iyi laf yapmış masallah
Hukuk okuyorum hanimefendi o yuzden olabilir

Konuyu anlamadim da canim biz burda yatak odasi konusmuyozki🙈
Kesinlikle oyle bende hata var afedersiniz 🙏🏻🥰

Ağzına sağlık katılıyorum ❤️
Siz de haklisiniz belinayin annesiii

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Burasi 3 kisilik bir site mi

Hukuk okuyorum hanimefendi o yuzden olabilir

Kesinlikle oyle bende hata var afedersiniz 🙏🏻🥰

Siz de haklisiniz belinayin annesiii
Allah yardımcın olsun bişey demiyorum insanız hata yapabiliriz nefsimize hakim olamayabiliriz ama sen masallah hukuk okumusdun bilgilisin belli oluyor ama buraya sorma al bir test yap olmadı kan ver ne olur da olsun bunları yapmadan hamile kaldığını bilemessin burda ne deseler boş

skkyyyzn

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun bişey demiyorum insanız hata yapabiliriz nefsimize hakim olamayabiliriz ama sen masallah hukuk okumusdun bilgilisin belli oluyor ama buraya sorma al bir test yap olmadı kan ver ne olur da olsun bunları yapmadan hamile kaldığını bilemessin burda ne deseler boş
Haklisiniz oyle daha kesin bir sonuc olacaktir.Ben test yaptiktan sonra icimi de biraz rahatlatmak icin buraya yaziyorum acikcasi cunku soylenilen en ufak bir seye tedirgin oluyorum.Tesekkur ederim saygi cercevesinde kaldiginiz icin iyi aksamlar diliyorum.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Elifffff

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar