Hamile olabilirmiyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde 2melekannesi tarafından oluşturulan Hamile olabilirmiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile olabilirmiyim?
Konbuyu başlatan 2melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Kızlar adete 8 gun kala erken gebelik testi yaptım ve 2 çizgi silik te olsa çıktı yumurtlamadan beri olan kasik karın ve bel ağrısı yaşıyorum sizce varmidir yarın tekrar bir test yapacağım ama umutlanmak istemiyorum
Kan testi ver kesin ve net sonuç alırsın canım rabbim gönlüne göre versin inşallah

Bence kan testi yaptır canım daha net olur rabbim gönlünden geçeni hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🤲🏻
Kuzum napiyosun nasilsin?çok fazla seni yorumlarda goremiyorum umarım bişey yoktur kayracik nasıl aynı sen kız bu kopye masallh profilin acilmiyo kısıtlı sanirsam bu arada sende beni takip etsene cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum napiyosun nasilsin?çok fazla seni yorumlarda goremiyorum umarım bişey yoktur kayracik nasıl aynı sen kız bu kopye masallh profilin acilmiyo kısıtlı sanirsam bu arada sende beni takip etsene cnm
Kısıtlı değil ama bilmiyorum neden görülmüyor. Şükür iyiyiz aynen ilk babasına benziyordu şuan biraz daha bana döndü bakalım ileriye doğru ne olur..

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar