Hamile yastığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Hamile yastığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile yastığı
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar içinizde hamile yastıģı kulanan varmı.Varsa memnunmusunuz önerirmisiniz kullanışlı mı yoksa gereksizmi??

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar içinizde hamile yastıģı kulanan varmı.Varsa memnunmusunuz önerirmisiniz kullanışlı mı yoksa gereksizmi??
Canım 3.gebeliğim ben hiç kullanmadım ilk aylar ağrılarım çok oldu bunda yatarken falan, alayım diyordum yorumlarına baktım içi göründüğü kadar dolu gelmiyor kendiniz isterseniz dolduruyorsunuz falan yazmışlar hep. Gerek duyup almadım 30 haftalık olduk bu saatten sonra da almam artık.

Cisse

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben de yorumlari okuyordum ama bi cesaret aldim. İyi ki almisim nasil uyurdum nasil yatardim hayal bile edemiyorum. Ona isim bile koymayi dusunuyorum okadar baglandik birbirimize. Hc korkma al, aldir. Super otesi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3.gebeliğim ben hiç kullanmadım ilk aylar ağrılarım çok oldu bunda yatarken falan, alayım diyordum yorumlarına baktım içi göründüğü kadar dolu gelmiyor kendiniz isterseniz dolduruyorsunuz falan yazmışlar hep. Gerek duyup almadım 30 haftalık olduk bu saatten sonra da almam artık.
Bende o yuzden teredütlü kaldım içi resimdeki gibi dolu degil die yaziyodu yorumlarda😁

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ya yastıgı bilmem ama ben hep sol tarafa yatıyorum alışmışım şimdi ne sağa nede düz yataniliyorum nasıl yapayım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende o yuzden teredütlü kaldım içi resimdeki gibi dolu degil die yaziyodu yorumlarda😁
Cnm ya yastıgı bilmem ama ben hep sol tarafa yatıyorum alışmışım şimdi ne sağa nede düz yataniliyorum nasıl yapayım
Bende o yorumlar yüzünden almadım işte canım ☺️ gebelikte en sağlıklı yatış pozisyonu soluna yatmak hem senin hem bebeğin için canım bi sorun yaratmayacağı gibi iyi bile yani ☺️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben de yorumlari okuyordum ama bi cesaret aldim. İyi ki almisim nasil uyurdum nasil yatardim hayal bile edemiyorum. Ona isim bile koymayi dusunuyorum okadar baglandik birbirimize. Hc korkma al, aldir.

Cnm ya yastıgı bilmem ama ben hep sol tarafa yatıyorum alışmışım şimdi ne sağa nede düz yataniliyorum nasıl
Bende o yorumlar yüzünden almadım işte canım ☺️ gebelikte en sağlıklı yatış pozisyonu soluna yatmak hem senin hem bebeğin için canım bi sorun yaratmayacağı gibi iyi bile yani ☺️
Bende karnımın üstüne yatmayı cok seviyordum şimdi çok zorlanıyorum o yuzden işimi kolaylaştırmayaa calisiyorum belki yastık yardimci olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Al dene bi canım faydası olur büyük ihtimalle içi yetersiz gelirse doldurtursun biraz daha

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Sadece göbek desteği için olan yastıklar var ben onları tavsiye ederim u şeklinde olanlar elyaf olduğu için çok terletiyor üzerinde yatarken ben hem u şeklinde olanlardan aldım hem de sadece göbek desteği olanlardan aldım ama kesinlikle göbek desteği yastığında daha rahat yatıyorum bacak aramada terketmeyecek bir yastık koyuyorum mis gibi uyuyorum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sadece göbek desteği için olan yastıklar var ben onları tavsiye ederim u şeklinde olanlar elyaf olduğu için çok terletiyor üzerinde yatarken ben hem u şeklinde olanlardan aldım hem de sadece göbek desteği olanlardan aldım ama kesinlikle göbek desteği yastığında daha rahat yatıyorum bacak aramada terketmeyecek bir yastık koyuyorum mis gibi uyuyorum
Cnm eşim akşam almış bana sormadan süpriz yapmak istemiş benimki C şeklinde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar