Sorum var Hamileliği hissedememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Hamileliği hissedememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileliği hissedememe
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 2 doğum yaptım ikisinde de hep mide bulantım oldu 5 ayına kadar fakat şuan 9+3 haftalığım midem bulanmıyo kusmuyorum hep Bi endişe var içimde
Öncelikle çocuklarını Rabbim bağışlasın yolda olan minigide sağ Saglim kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲🙏
Her gebelik aynı değil canm her kesin gebeliğijde farklılar olabilir bu normal olağan bir durum kendini strese sokma endiselenme en son ne zaman gittin doktotra bebeğinin kalp atışını duydun mu

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çocuklarını Rabbim bağışlasın yolda olan minigide sağ Saglim kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲🙏
Her gebelik aynı değil canm her kesin gebeliğijde farklılar olabilir bu normal olağan bir durum kendini strese sokma endiselenme en son ne zaman gittin doktotra bebeğinin kalp atışını duydun mu
Duydum canım 7 haftalık tı gittim Bi sıkıntı yoktu 2 sezeryan oldum oğlum var 2 tane bude 3 olcak sezeryan biraz korkuttular

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Duydum canım 7 haftalık tı gittim Bi sıkıntı yoktu 2 sezeryan oldum oğlum var 2 tane bude 3 olcak sezeryan biraz korkuttular
Maşallah annesi korkma bak sesini duymussun kendini strese sokma dediğim gibi her gebelik bir değil kimisi rahat geçirir kimisi zor ilkin kolay geçer 2. Zor rahat ol♥️

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 doğum yaptım ikisinde de hep mide bulantım oldu 5 ayına kadar fakat şuan 9+3 haftalığım midem bulanmıyo kusmuyorum hep Bi endişe var içimde
Rabbım hayırlı evlatlar nasip etsin ne güzel bak Mide bulantısı yok herseyi yolundaysa hiç korkma.cnm bazı kişiler hiç hamil3 değil fbi geçirir bazı insalar 9 ay boyunca çeker her konuda maşallah hiç mide bulantısı olmaz da hep rahat geçirirsin canm 🥰

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah annesi korkma bak sesini duymussun kendini strese sokma dediğim gibi her gebelik bir değil kimisi rahat geçirir kimisi zor ilkin kolay geçer 2. Zor rahat ol♥️
Bu kolay geçenlerden olcak o zman canım çok sağol 😘🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbım hayırlı evlatlar nasip etsin ne güzel bak Mide bulantısı yok herseyi yolundaysa hiç korkma.cnm bazı kişiler hiç hamil3 değil fbi geçirir bazı insalar 9 ay boyunca çeker her konuda maşallah hiç mide bulantısı olmaz da hep rahat geçirirsin canm 🥰
Amin canım amin inşallah cümlemize nasip etsin inşallah canım 2 hamileliğim de zor geçti benim bu böyle olunca garipsedim biraz canım amin inşallah kuzum 🤲❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Amin canım amin inşallah cümlemize nasip etsin inşallah canım 2 hamileliğim de zor geçti benim bu böyle olunca garipsedim biraz canım amin inşallah kuzum 🤲❤️
♥️♥️💕💕

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

2 hamileligim aşırı zor geçti yeni dogum yaptim buda 4 5 ay ağır geçti sonra rahatladım mesela bnm arkadaşım.var 4 gebelik yaptı 4 gebeliktede mesela hiç hamile değilim sanki dedi hiç bir konuda sorun yasamdi inşallah sende rahat bir hamilelik geçirirsin keyfini çıkar 🥰 arada çok rahat olma nazinida yap cnm eşine

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Her gebelik aynı olmuyor kuzum ben ilk gebeliğimde bayağı 3 4 ay boyunca da kusmuştum ama ikinci gebeliğimde bir şekilde bir belirti kusmam mide bulantısı hiçbir şey yoktu sadece belim ağrıyordu endişe etme normal bir durum bugünlerin tadını çıkar ileriki haftalarda eminim belirtileri hissedeceksin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahah bende ikinci gebeliğimde yani şuan kimde öyleydim 13. Haftaya kadar asla mide bulantısı olmsfı ama ondan sonra ölüyorum sandım normal yani canım endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.