Sorum var Hamileliği özleyenler ✋💞😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Hamileliği özleyenler ✋💞😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 919 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileliği özleyenler ✋💞😅
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğum yapalı daha 42 gün oldu ama ben şimdiden hamileliği çok özledim 😍😄 oysa hamileliğim in ilk 4 ayı baya sıkıntılı geçmişti ama son 5 ayı ayaktaydım
Benim 8 ay oldu 🥺🥺. En çok kayranın karnında tekme atmasını özledim, elimi koyduğum yere vurmasını 🥺🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğum yapalı daha 42 gün oldu ama ben şimdiden hamileliği çok özledim 😍😄 oysa hamileliğim in ilk 4 ayı baya sıkıntılı geçmişti ama son 5 ayı ayaktaydım
Bende bazen 4 ile 7. Ay arasını özlüyorum sonra kucağımda olduğunu görünce geçiyor sımsıkı sarılıyorum şükrediyorum yavrum sağlıklı diye

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya nasıl biseyse zor geçmesine rağmen insan neden özlüyor ki 🥰☺️bende iki ay oldu doğum yapalı özledim hamileliği valla

Tüm sayfalar yüklendi.